( 4 : 3 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 13:00

140' Jakub Głowala Dziki Futbolu
118' Jakub Głowala Dziki Futbolu
117' Maciek Skrzek Dziki Futbolu
106' Jakub Głowala Dziki Futbolu
1Łukasz Żendzian FC NaNkacu

Kolejnym tego dnia meczem Pierwszej Ligi Szóstek była rywalizacja FC NaNkacu z Dzikami Futbolu. Wynik spotkania już w piątej minucie otworzył Jakub Małachowski. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać bo już minutę później do wyrównania doprowadził Jakub Głowala. Chwilę później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Łukasza Żendziana. Niecałe sześć minut później FCN podwyższyło prowadzenie za sprawą bramki Jakuba Małachowskiego. Radość zawodników w żółtych trykotach nie trwała jednak zbyt długo, bo już 5 minut później mielismy remis po bramkach Jakuba Głowali oraz Macieja Skrzeka. Ostatnie słowo w trakcie pierwszej połowy należało jednak do Krzysztofa Gręziaka, który ustalił wynik do przerwy na 4:3. Po zmianie stron FC NaNkacu wyszło z inicjatywą i zdobyli cztery gole w przeciągu ośmiu minut. Dziki stać było jedynie na jedną bramkę która padła w czterdziestej minucie po strzale Jakuba Głowali. Do końca spotkania gospodarze zdobyli jeszcze dwa gole ustalając tym samym wynik spotkania na 10:4.