( 0 : 1 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 10:00

O godzinie 10 na boisku przy ulicy Irzykowskiego w szranki stanęły ekipy FC NaNkacu oraz All4One w ramach rozgrywek Pierwszej Ligi Szóstek. Wynik spotkania już w siódmej minucie otworzył Stasiu Kędzierski pewnie wykonując rzut karny. Od tego momentu obrońcy spisywali się zdecydowanie lepiej niż napastnicy przez co nie zobaczyliśmy więcej bramek do końca pierwszej połowy spotkania. Po zmianie stron FC NaNkacu przeprowadziło zabójczą kontrę, której skutkiem było wyrównanie rezultatu po bramce Pawła Wojsława. Tym razem na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać, bo już dwie minuty później All4One ponownie wyszło na prowadzenie po świetniej indywidualnej akcji Piotra Świstaka. Już minutę później goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie po trafieniu Karola Kubickiego. Zawodnicy w żółtych trykotach nie poddali się tak łatwo i już w trzydziestej siódmej minucie złapali kontakt po bramce Macieja Paluchowskiego. Od tego momentu All4One kompletnie przejęło inicjatywę. Strzelili trzy bramki w przeciągu dziesięciu minut po uderzeniach Sebastiana Wydrycha oraz Kędzierskiego. FC NaNkacu stać było jeszcze na bramkę w czterdziestej dziewiątej minucie, która padło po strzale Łukasza Żendziana. W ostatniej minucie spotkania All4One zdobyło jeszcze dwa gole ustalając wynik spotkania na 3:8.