( 1 : 3 )
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

150' Łukasz Przeradzki Akszon Team
128' Karol Calak Akszon Team
122' Marcin Koziorowski Akszon Team
124' Konrad Osipiński Prosektorium
120' Piotr Krzos Prosektorium
110' Tomasz Secer Prosektorium
104' Krzysztof Korycki Prosektorium
150' Kamil Dźwilewski Akszon Team
128' Kamil Dźwilewski Akszon Team
122' Kamil Dźwilewski Akszon Team
120' Tomasz Secer Prosektorium
104' Tomasz Secer Prosektorium
1Tomasz Secer Prosektorium

W pierwszym meczu ósmej kolejki trzeciej ligi szóstek Akszon Team podejmował Prosektorium. Choć faworytem wydawała się drużyna Kamila Dźwilewskiego, początek meczu zaczął się znakomicie dla tegorocznych debiutantów. Już w 4 minucie Krzysztof Korycki pokonał bramkarza rywali po świetnym podaniu Tomasza Secera. Na następne trafienie czekaliśmy do 20 minuty. Gola na 0:2 strzelił Piotr Krzos. Chwile później bramkę kontaktową zdobył Marcin Koziorowski. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:3. Po zmianie stron Akszon Team rzucił się do odrabiania strat i już 3 minuty po wznowieniu gry do siatki na 2:3 trafił Karol Calak. W pewnym momencie Akszon miał szanse wyrównać, ale popularny "Dźwilek" nie wykorzystał rzutu karnegoJak mówi stara piłkarska prawda, "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" i tak w 40 minucie Tomasz Secer podwyższył prowadzenie gości. Na to trafienie Akszon odpowiedział, a dokładnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Przeradzki. Była to jednak ostania akcja meczu. Prosektorium, po ciekawym, wyrównanym meczu, zainkasowało niezwykle cenne trzy punkty i pokazało, że w tej drużynie drzemie nieco większy potencjał. W tym sezonie już za późno dla nich by włączyć się do walki o czołowe lokaty, ale przy stale robionym progresie, kto wie? Akszon natomiast wydaje się, że tą porażką mógł pogrzebać swoje szanse na awans do drugiej ligi w tym sezonie.