1Albert Szlaga FC NaNkacu
1Paweł Wojsław FC NaNkacu
1Łukasz Żendzian FC NaNkacu
2Dominik Baćko FC NaNkacu

Pierwszoligowe zmagania jesiennej edycji bemowskich szóstek przy Irzykowskiego 1a rozpoczęliśmy od starcia dwóch bardzo doświadczonych i nieobliczalnych drużyn w Lidze Bemowskiej. Mianowicie Drink Team stanął w szranki z FC NaNkacu. Biorąc pod uwagę to o czym przed chwilą wspomnieliśmy nie było mowy o faworyzowaniu którejś ze stron. Spodziewaliśmy się zaciętej rywalizacji i taką też otrzymaliśmy. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Drink Teamu, który trzy razy wychodził na prowadzenie, wprawdzie rywal dwa razy zdołał odpowiedzieć, ale na gole numer trzy i cztery nie znalazł już riposty. Tym sposobem po dwudziestu pięciu minutach gospodarze spokojnie prowadzili 4:2. Mało tego po zmianie stron szybko strzelili piątego gola, teoretycznie ustawiając już sobie ten mecz. Tymczasem gra gospodarzy zaczęła szwankować, natomiast „Kacu” zaczęło czuć się coraz pewniej i mozolnie odrabiało straty. Trzy minuty przed końcem meczu był już remis 5:5, a minutę potem gola na wagę trzech punktów zdobył rozgrywający świetny mecz, Albert Szlaga (dwa gole i asysta). Na to gospodarze nie zdołali już odpowiedzieć. Ostatecznie po klasycznym zwrocie akcji FC NaNkacu pokonało po wielkiej dramaturgii Drink Team 6:5, a bohaterem zwycięskiej drużyny został autor hattricka i jednego ostatniego podania, Paweł Wojsław.