( 1 : 0 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

148' Sylwester Gwiazda Haratacze
110' Maciej Rak Haratacze
1Maciej Rak Haratacze
1Kacper Czyżyk Haratacze

Haratacze po świetnym początku sezonu wpadli w mały kryzys, Bemovia zaś grała do tej pory w kratkę. Niemniej jedna z tych dwóch ekip wygrywając tu, mogła uczynić duży krok w stronę awansu. Zatem od pierwszego gwizdka oglądaliśmy zacięte spotkanie. Lepiej zaczęło się ono dla nominalnych gospodarzy, którzy w 10 minucie wyszli na prowadzenie po golu Rafała Bodzińskiego z podania Macieja Raka. Potem jednak oglądaliśmy wyrównany bój, ale nie miało to przełożenia na kolejne trafienia. Stąd też pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 1:0. Po zmianie stron goście wyrównali. W 33 minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko popisał się Marcin Czech i było już 1:1. Później obie drużyny miały swoje szanse, oglądaliśmy prawdziwą wymianę ciosów, ale w końcu udało się to zespołowi w białych strojach. Na dwie minuty przed końcem Kacper Czyżyk uderzył piłkę, ona po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy, czym zmyliła golkipera rywali. W odpowiedzi ekipa z Bemowa rzuciła się do odrabiania strat, miała dwie świetne okazje, by doprowadzić do remisu, ale za każdym razem brakowało centymetrów. Przez co rezultat już się nie zmienił. Haratacze pokonali przeciwników 2:1 i wrócili na zwycięski szlak, awansując na pozycję wicelidera. Bemovia zaś po tej pechowej porażce ugrzęzła w środku tabeli.