Rywale: FC NaNkacu | Jesień 2019 Pierwsza Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
All4One 13 6 1 6 39 - 43
Drink Team 10 6 2 2 61 - 50
Contra 9 3 1 5 49 - 70
Yelonki 7 4 1 2 33 - 30
Yelonkersi 5 5 0 0 42 - 15
Rycerze Świtu 5 4 0 1 40 - 27
Papadensy 5 2 0 3 27 - 26
Zjazd 5 2 1 2 23 - 19
Moszna Squad 5 1 1 3 17 - 29
AnonyMMous 5 1 0 4 14 - 23
Anteniarze 4 4 0 0 18 - 4
Bad Boys Zielonki 4 3 0 1 22 - 18
St. Varsovia 4 2 0 2 15 - 21
SSIJ 4 2 0 2 12 - 10
Wariaty Kuchara 3 2 0 1 13 - 11
BKS 04 Górki 3 2 0 1 8 - 4
OMS 3 1 1 1 21 - 21
FC Warsaw United 3 1 1 1 10 - 12
KS Precyzyjny Browar 3 1 0 2 7 - 12
Young Boys Legionowo 3 0 0 3 11 - 31
Chemik Bemowo 3 0 0 3 8 - 19
Chłopcy do bicia 3 0 1 2 6 - 8
Kindybały FC 2 2 0 0 18 - 10
FC Ursynów 2 2 0 0 10 - 3
Victoria 2 2 0 0 9 - 1
Gramy Czasami 2 1 0 1 8 - 7
Bulbez Team Bemowo 2 1 1 0 7 - 6
Młodzi Perspektywiczni 2 0 0 2 7 - 15
La Furia 2 0 0 2 6 - 14
Wo(L)a 1 1 0 0 19 - 5
Teraz Kolska 1 1 0 0 11 - 1
Bonum Guys 1 1 0 0 10 - 4
St. Gramy Razem 1 1 0 0 10 - 3
Team B 1 1 0 0 10 - 3
Mazovia 1 1 0 0 9 - 4
Zielona Polana 1 1 0 0 8 - 4
Amsort 1 1 0 0 7 - 5
East Wind 1 1 0 0 7 - 2
Kasztany 1 1 0 0 7 - 4
Zakon Bonifratrów 1 1 0 0 7 - 4
Beko - Brzuchy 1 1 0 0 6 - 5
Drużyna A 1 1 0 0 6 - 2
Fast Trans 1 1 0 0 6 - 5
New Greenback 1 1 0 0 6 - 2
Do przerwy 0,7 1 1 0 0 5 - 1
Argentina FC 1 1 0 0 4 - 3
Gramy Bez Głowy 1 1 0 0 3 - 0
Elektrobłyskawice Grajdoły 1 1 0 0 2 - 0
Kamix 1 1 0 0 1 - 0
FC Ochota 1 0 1 0 6 - 6
FC Wczorajsi 1 0 0 1 5 - 10
FX Hawks 1 0 1 0 4 - 4
Old United 1 0 0 1 4 - 7
Tiki Taka 1 0 0 1 4 - 6
Drink Men 1 0 0 1 3 - 4
iKakakacji 1 0 0 1 3 - 4
Grand UA 1 0 0 1 2 - 5
MELOdramat 1 0 0 1 2 - 3
MixAmator 1 0 0 1 2 - 7
Dziki Futbolu 1 0 0 1 1 - 6
Finlandia 1 0 0 1 1 - 3
Pohybel 1 0 0 1 1 - 3
Bemowski Skład 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Gladiatorzy 9 22
2 Young Legion 9 22
3 Chemik Bemowo 9 21
4 Moszna Squad 9 21
5 Zmarnowane Talenty 9 13
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 25
2 FC Zaborów 9 22
3 Defenders 9 16
4 Drink Men 9 13
5 Lantra 9 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Pohybel 9 21
2 Wola Fans 9 21
3 Kasztany 9 19
4 Walec 9 16
5 KP Kozia 9 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 AnonyMMous 9 27
2 FC NaNkacu 9 21
3 OMS 9 18
4 Młodzi Perspektywiczni 9 15
5 Rycerze Świtu 9 12
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 25
2 Fast Trans 9 22
3 KS Precyzyjny Browar 9 21
4 ASPN Bemowo 9 15
5 Tank Team 9 12
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy