( 6 : 1 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 25 październik 2020
  • 08:00

149' Kamil Jurga FC Ochota
125' Krystian Nowakowski FC Ochota
119' Damian Pawłowski FC Ochota
114' Kamil Jurga FC Ochota
110' Kamil Jurga FC Ochota
106' Kamil Jurga FC Ochota
134' Bartłomiej Woźniak New Greenback
102' Daniel Malina New Greenback
1Krystian Nowakowski FC Ochota

Na otwarcie kolejki Pierwszej Ligi Szóstek na murawę wybiegli zawodnicy FC Ochota oraz New Greenback. I od samego początku nie mogliśmy narzekać na nudę. Już w 1 minucie wynik otworzył Krystian Nowakowski, ale po chwili odpowiedział Hubert Skrzypek i było 1:1. Od tego momentu jednak inicjatywę przejęła drużyna Marka Jurgi i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 6 minucie Nowakowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a w 10 na 3:1 poprawił Damian Pawłowski. Po niespełna kwadransie Pawłowski ponownie znalazł drogę do siatki, a potem pięknym strzałem na 5:1 popisał się Nowakowski, który tym golem skompletował hat-tricka. Jeszcze przed przerwą trzecie trafienie zanotował też kapitalny tego dnia Pawłowski i po pierwszej części było 6:1. Warto dodać, że aż trzy asysty zanotował Kamil Jurga. Po zmianie stron oglądaliśmy już bardziej wyrównane widowisko. FC O nieco zwolnili tempa, za to ich rywale starali się zmniejszyć straty. Finalnie zakończyło się na 8:3 dla nominalnych gospodarzy (kolejne dwie bramki Nowakowskiego). FC Ochota w efektowny sposób pokonała przeciwnika i dzięki temu znalazła się na pozycji lidera. New Greenback zaś musi pilnie zacząć punktować, gdyż jest tuż nad strefą spadkową.