( 3 : 1 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 09:00

149' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
148' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
137' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
117' Damian Wawrzeniecki Bad Boys Zielonki
1Karol Kubicki All4One

O godzinie 9 na boisku przy ulicy Irzykowskiego w szranki stanęły ekipy All4One oraz Bad Boys Zielonki. Wynik spotkania już dziewiątej minucie otworzył Karol Kubicki po podaniu od Stasia Kędzierskiego. Na odpowiedź rywali czekaliśmy aż do siedemanstej minuty, kiedy to Damian Wawrzeniecki doprowadził do wyrównania swoim mocnym uderzeniem sprzed pola kranego. Chwilę później All4One ponownie wyszło na prowadzenie po świetnej indywidualnej akcji. Na chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania do bramki Bad Boys'ów trafił Karol Kubicki po podaniu od Sebastiana Frączaka. Po zmianie stron na bramkę czekaliśmy do trzydziestej trzeciej minuty kiedy to Karol Kubicki po raz trzeci wpisał się na listę strzelców kompletując tym samym hattricka. Na odpowiedź rywali ponownie nie musielismy długo czekać, bo już cztery minuty później bramkę zdobył Marcin Matysiak. Radość gości nie trwała zbyt długo, bo już chwilę później Karol Kubicki dwukrotnie trafił do ich bramki. BBZ nie złożyło jednak broni w przeciągu dwóch minut zdobyli dwa gole po strzałach Patryka Winczury oraz Piotra Wiśniewskiego. Ostatnie słowo należało jednak do Stasia Kędzierskiego, który ustalił wynik spotkania na 7:4 dla All4One.