( 4 : 3 )
Wiosna 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 05 lipiec 2020
  • 14:00

136' Piotr Krzos Prosektorium
119' Tomasz Taradejko Prosektorium
112' Remigiusz Cichocki Prosektorium
106' Tomasz Milewski Prosektorium
1Patryk Kutra FC Yelonki

O godzinie 14 na boisku przy ulicy Irzykowskiego w szranki stanęły ekipy FC Yelonek oraz Prosektorium. Gospodarze znajdujący się na czwartym miejscu w tabceli byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, co udowodnili prowadząc 3:0 już w jedenastej minucie spotkania. Jednak chwilę później bramki kontaktowe zdobyli Piotr Krzos oraz Maciej Balczyński. Do końca tej części spotkania padło po jeszcze jednej bramce dla każdej z ekip, a zdobyli je Arkadiusz Rychert oraz Piotr Krzos. Wynik 4:3 do przerwy zapowiada jeszcze bardziej zaciętą rywalizacji w trakcie drugiej połowy. Pierwsza bramka po zmianie stron padła dopiero w trzydziestej piątej minucie, po fantastycznej bramce Patryka Kutry. Yelonki jednak nie cieszyły się długo ze swojego dwubramkowego prowadzenia, bo już minutę później trafienie zaliczył Balczyński. Od tego momentu drużyna Sebastiana Małczyńskiego kompletnie przejęła inicjatywę, w ciągu pięciu minut zdobyła trzy bramki po uderzeniach Rycherta, Kutry oraz Małczyńskiego. Końcowy rezultat 8:4 pozwala FCY utrzymać dystans do czołówki Trzeciej Ligi Szóstek.