( 1 : 2 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 22 listopad 2020
  • 15:00

150' Tomasz Milewski Izba Wytrzeźwień
148' Wojciech Dziurdziak Izba Wytrzeźwień
124' Tomasz Milewski Izba Wytrzeźwień
147' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
145' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
140' Karol Galimski Chyże Rosomaki
133' Karol Galimski Chyże Rosomaki
132' Maciej Walus Chyże Rosomaki
129' Karol Galimski Chyże Rosomaki
127' Karol Galimski Chyże Rosomaki
117' Maciej Walus Chyże Rosomaki
116' Jakub Wąsowicz Chyże Rosomaki
147' Mateusz Romanowski Chyże Rosomaki
145' Karol Galimski Chyże Rosomaki
140' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
133' Michał Zaczykiewicz Chyże Rosomaki
127' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
117' Karol Galimski Chyże Rosomaki
116' Kuba Michalak Chyże Rosomaki
1Karol Galimski Chyże Rosomaki

Obie drużyny przed tym spotkaniem plasowały się w środkowej części tabeli, lecz różnica pomiędzy nimi wynosiła pięć punktów na korzyść Chyżych Rosomaków, którzy w ostatnim meczu zanotowali porażkę.

Izba Wytrzeźwień przystępowała do meczu  bez zmienników na ławce rezerwowych, ale pokrzepiona zwycięstwem w ostatniej kolejce, nie traciła optymizmu przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Początek pierwszej  połowy był dosyć wyrównany, ale to Rosomaki wykazały się większą skutecznością. W szesnastej minucie przeprowadziły bardzo ładną i składną akcję, w której to Jakub Michalak podał do swojego imiennika Wąsowicza, a ten mocnym strzałem za linii pola karnego, posłał piłkę po mokrej nawierzchni murawy w kierunku dłuższego słupka bramki strzeżonej przez Artura Roguskiego, którego dodatkowo zmylił Mateusz Romanowski przeskakując nad piłką, która ostatecznie zatrzepotała w siatce bramki rywali.

Minutę później było już 2:0 po bramce zdobytej przez Macieja Walusa i podaniu od Karola Galimskiego. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania w końcu skutecznie odpowiedzieli zawodnicy Izby, a dokładnie Wojciech Dziurdziak po indywidualnej akcji.

W drugiej połowie gra Izby w okrojonym składzie dała się we znaki i odbiło się to na końcowym wyniku, gdzie na konto Rosomaków dopisano kolejne siedem trafień, za sprawą dwóch goli Kuby Michalaka i aż czterech Karola Galimskiego, który dokładając do tego jeszcze dwie asysty został najlepszym zawodnikiem spotkania.