( 3 : 4 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 18 październik 2020
  • 14:00

118' Paweł Jędrzejewski Chaos Ochota
113' Daniel Korzeniecki Chaos Ochota
102' Wiktor Jurek Chaos Ochota
149' Maciej Błoński Fast Trans
1Filip Błoński Fast Trans

W czwartym spotkaniu V kolejki Drugiej Ligi Bemowskiej Fast Trans podejmował zespół Chaos Ochota. Przed meczem trudno było wskazać jednoznacznie faworyta do zwycięstwa. Od początku spotkania poziom był bardzo wyrównany. Już w 2 minucie Chaos Ochota otworzył wynik. Bramkę na 0:1 zdobył Mateusz Niedźwiedzki po podaniu Wiktora Jurka. Do wyrównania doszło w 9 minucie. Kapitan Fast Trans-Michał Fijakowski posłał piłkę do Filipa Błońskiego, a ten mierzonym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kolejna bramka dla gości padła w 13 minucie. Podwyższenie na 1:2 dał Grzegorz Wojciechowski.  Fast Trans nie pozostał dłużny i już kilka sekund później ponownie Błoński trafił na 2:2. Kolejne minuty to walka cios za cios z obu stron i kolejne gole. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:4.  Druga połowa ponownie lepiej rozpoczęła się dla drużyny Chaos Ochota. W 28 minucie podwyższyli prowadzenie na 3:5 za sprawą Wojciechowskiego. Nominalni gospodarze od tego momentu nabrali wiatru w żagle i zaatakowali. Już w 42 minucie doprowadzili do remisu 5:5, a w 46 minucie Maciej Błoński wyprowadził FT na prowadzenie. Ostatecznie nadzieję rywali pogrzebał w 49 minucie Michał Fijałkowski, który ustalił wynik spotkania na 7:5 i tym samym Fast Trans jest obecnie wiceliderem Drugiej Ligi.