( 1 : 1 )
Wiosna 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 26 lipiec 2020
  • 09:00

109' Bartek Adamiak Anteniarze
138' Eryk Becker Gramy Czasami
127' Wojciech Wieczorkiewicz Gramy Czasami
113' Eryk Becker Gramy Czasami
109' Jarek Olszewski Anteniarze
138' Maciej Kryśkiewicz Gramy Czasami
1Eryk Becker Gramy Czasami

Pierwszym tego dnia spotkaniem Drugiej Ligi Szóstek był rywalizacja Anteniarzy z Gramy Czasami. Wynik już w 9 minucie otworzył Bartek Adamiak po podaniu Jarka Olszewskiego. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać bo już 4 minuty później do wyrównania doprowadził Eryk Becker po świetnej indywidualnej akcji. Do końca tej części spotkania obrońcy spisywali się zdecydowanie lepiej od napastników przez co nie zobaczyliśmy więcej bramek. Po zmianie stron do ataku ruszyło GC. W 27 minucie na listę strzelców dopisał się Wojtek Wieczorkiewicz po świetnym uderzeniu zza pola karnego. Ostatnia bramka tego spotkania padła w 38 minucie po szybkiej dwójkowej kontrze Eryka Beckera oraz Macieja Kryśkiewicza. Końcowy rezultat 3:1 dla Gramy Czasami pozwolił im wskoczyć na 5 miejsce w tabeli Drugiej Ligi Szóstek.