( 3 : 4 )
Jesień 2019 Pierwsza Liga

1Jacek Wróblewski Moszna Squad
1Adrian Brzuchacz Moszna Squad

Spotkanie pomiędzy o nic już niewalczącym Zjazdem i Moszna Squadem, która już przed meczem wiedziała, że nie uda im się zdobyć tytułu, było bardzo ciekawe. Starcie to znakomicie rozpoczęło się dla nominalnych gości. Już po 12 minutach prowadzili 0:3 po golach Adriana Brzuchacza, Kamila Sowy i ponownie Brzuchacza. Po niespełna 60 sekundach odpowiedział Paweł Leszczyński, ale gdy po kwadransie gry na listę strzelców wpisał się Maciej Zawitaj, wydawało się, że już będzie po meczu. Lecz jeszcze przed przerwą ekipa Tomka Drzała zadała dwa skuteczne ciosy. Najpierw dublet skompletował Leszczyński, a w 25 minucie bramkę do szatni zdobył Piotr Królczak i pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 3:4. Tuż po zmianie stron przebudzili się zawodnicy MS i po akcji duetu Brzuchacz Zawitaj ten drugi znalazł drogę do siatki. Po pół godzinie tej potyczki Sowa podwyższył na 3:6 i znowu goście mieli bezpieczną przewagę. Jak się okazało, drużyna w niebieskich trykotach nie powtórzyła błędu z pierwszej połowy i tym razem kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń. Finalnie oba zespoły zanotowały jeszcze po trafieniu i konfrontacja ta zakończyła się rezultatem 4:7. Moszna Squad finiszowała ostatecznie tuż za podium, Zjazd uplasował się trzy pozycje niżej.