( 1 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 5. Liga 7x7
  • niedziela, 16 kwiecień 2023
  • 14:00

104' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
149' Artem Khrul Team Ivulin Exile
147' Antoś Łahviniec Team Ivulin Exile
146' Bohdan Odnokoz Team Ivulin Exile
135' Yauheni Khatsuk Team Ivulin Exile
105' Bohdan Odnokoz Team Ivulin Exile
104' Muayed Alsiyabi The Gunner Cavaliers
149' Yauheni Khatsuk Team Ivulin Exile
147' Artem Khrul Team Ivulin Exile
146' Artem Khrul Team Ivulin Exile
135' Artem Khrul Team Ivulin Exile
105' Artem Khrul Team Ivulin Exile
1Aleh Rashchynski Team Ivulin Exile
1Artem Khrul Team Ivulin Exile

W spotkaniu The Gunner Cavaliers z Teamem Ivulin III w ramach rozgrywek Piątej Ligi Siódemek bukmacherzy więcej szans dawali drużynie z Białorusi, ale dość niespodziewanie to nominalni gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Po fantastycznej indywidualnej akcji Muayed zagrał do Waleda z bliskiej odległości oddał strzał może niezbyt mocny, ale celny i było 1:0. Po niespełna 60 sekundach mieliśmy jednak już remis. Artem Khrul wycofał piłkę do Bohdana Odnokoza, a ten przymierzył z dystansu i było już 1:1. Od tego momentu inicjatywę przejął Ivulin. Goście nacierali i parę razy bliscy byli szczęścia. Najlepszą okazję mieli w 20 minucie, ale w sytuacji sam na sam Khrul nie zdołał pokonać Vovy. Wynik do przerwy zatem już się nie zmienił. Po zmianie stron Biało-czerwono-biali nadal atakowali i w końcu dopięli swego. Na kwadrans przed końcem bardzo aktywny tego dnia Khrul podał do Yauheniego Khatsuka, a ten trafił na 1:2. Kanonierzy próbowali odrabiać straty, starał się zwłaszcza Waled, ale za każdym razem golkiper TI Anatol Vasko był na miejscu. A jego koledzy z pola także nie zawiedli. W samej końcówce najlepszy na murawie Khrul zanotował jeszcze dwie asysty (bardzo podobne do poprzednich dwóch) przy golach Odnokoza i Antosia Łahvinca i zrobiło się 1:4. A na 60 sekund przed ostatnim gwizdkiem Artem Khrul podsumował swój znakomity występ efektownym trafieniem na 1:5. Team Ivulin III nie bez problemów, ale wygrał swój drugi mecz na wiosnę i dzięki temu ta załoga wskoczyła do top3. The Gunner Cavaliers z kolei mimo porażki pokazali się z dobrej strony i jesteśmy pewni, że już niebawem zdobędą premierową victorię w naszej lidze.