( 2 : 0 )
Lato 2022 - 7. Liga 7x7
  • wtorek, 09 sierpień 2022
  • 20:30

125' Michał Jakawińczyk Białoruski Dom
120' Mark Kachno Białoruski Dom
111' Aleksy Zenkovets Białoruski Dom
139' Kacper Krzyt Byczki Otousa
130' Jakub Jastrzębski Byczki Otousa
128' Kacper Krzyt Byczki Otousa
125' Gleb Davidovich Białoruski Dom
120' Javhien Shabanav Białoruski Dom
139' Adam Trybus Byczki Otousa
130' Kacper Krzyt Byczki Otousa
128' Dominik Łuczak Byczki Otousa
1Kacper Krzyt Byczki Otousa

Spotkanie 7 ligi między Białoruski Domem, a Byczkami Stare Babice odbywało się na boisku C we wtorkowy wieczór. Pierwsze 10 minut spotkania było dość wyrównane z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy częściej tworzyli zagrożenie pod bramką rywali. To właśnie oni w 11 minucie wyszli na prowadzenie. Do końca połowy starcie nam się jeszcze bardziej wyrównało, gdyż to goście mieli kilka naprawdę groźnych sytuację, gdzie piłka mijała słupek o milimetry. W 20 minucie to jednak gospodarze podwyższyli prowadzenie po strzale Marka Kakhno i to oni na drugą połowę wychodzili z dwu bramkowym zapasem. Po przerwie zawodnicy w białych trykotach dalej lecieli na fali wznoszącej i już 5 minut po przerwie podwyższyli na 3:0. Goście nie poddali się i groźne sytuacje, które tworzyli zaczęli przekuwać na bramki. Taka sztuka po raz pierwszy udała im się już w 28 minucie, a po raz drugi w 30. Walka była do końca nie obchodziło się bez głośnych krzyków z ławek rezerwowych. Gra cały czas była na styku a bramka wisiała w powietrzu. Jedna z ostatnich okazji w spotkaniu z zimna krwią wykorzystał Kacper Krzyt, który ustalił rezultat spotkania na 3:3.