( 4 : 3 )
Wiosna 2022 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 08 maj 2022
  • 09:00

125' Oskar Górecki The Old Stars Ochota
120' Filip Szkoda The Old Stars Ochota
114' Oskar Górecki The Old Stars Ochota
113' Marek Jurga The Old Stars Ochota
113' Oskar Górecki The Old Stars Ochota
1Tomasz Barej The Old Stars Ochota
1Kacper Barej The Old Stars Ochota
1Wojciech Poghosyan FC Ulani
1Robert Krzywkowski FC Ulani

Zarówno dla The Old Stars Ochoty, jak i FC Ulanych, początek tego sezonu zdecydowanie nie jest zbyt udany. Dlatego w tym meczu zarówno jedni, jak i drudzy, mieli ochotę na dopisanie sobie pierwszego zwycięstwa. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i gdy tylko jedna z drużyn zdołała wyjść na prowadzenie, druga doprowadzała do wyrównania. Ostatecznie, to gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 4:3. Dużą w tym zasługę miał Oskar Górecki, który zdobył dwa gole z rzutów wolnych.  W drugiej połowie goście zabrali się do odrabiania strat, co udało im się osiągnąć zaledwie po dwóch minutach od wznowienia gry. Nie tylko wyszli na prowadzenie, ale swoją przewagę konsekwentnie podwyższali, aż do wyniku 4:8. Rozgoryczenie w szeregach gospodarzy wyraźnie rosło, co przełożyło się na bardzo wiele nieczystych zagrań. I tu na moment się zatrzymajmy, bowiem w 48 minucie spotkania sędzia był zmuszony je przerwać i zakończyć z powodu bójki i słownych obelg rzucanych z obu stron.

Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim zawodnikom oraz kibicom, że gra w piłkę nożną ma przynosić nam przede wszystkim dobrą zabawę. Spotykamy się na boisku, by wspólnie spędzić czas w PRZYJAZNEJ atmosferze, a nie takiej, jaką oglądaliśmy w trakcie tego meczu. Wiadomym jest, że każdy chce wygrać i sportowe emocje czasami biorą górę, jednak można okazywać je w bardziej dojrzały i adekwatny sposób, niż obrażanie się nawzajem, nie mówiąc już o użyciu siły fizycznej. Jednocześnie przypominamy, że obelgi oraz naruszenie nietykalności zarówno Sędziego, jak i Organizatorów, jest niedopuszczalne i będzie stosownie karane. Apelujemy zatem do wszystkich o wzajemny szacunek zarówno na boisku, jak i poza nim.