( 2 : 6 )
Wiosna 2022 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 10 kwiecień 2022
  • 11:00

133' Oskar Górecki The Old Stars Ochota
121' Oskar Górecki The Old Stars Ochota
115' Oskar Górecki The Old Stars Ochota
150' Damian Zalewski FC Warsaw Team
147' Damian Zalewski FC Warsaw Team
143' Tomasz Szemraj FC Warsaw Team
118' Damian Zalewski FC Warsaw Team
117' Mateusz Grabowski FC Warsaw Team
115' Mateusz Grabowski FC Warsaw Team
109' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
104' Mateusz Grabowski FC Warsaw Team
103' Bartosz Dawidczyk FC Warsaw Team
133' Marek Jurga The Old Stars Ochota
121' Marek Jurga The Old Stars Ochota
115' Adrian Barej The Old Stars Ochota
150' Jarek Kurman FC Warsaw Team
143' Mateusz Grabowski FC Warsaw Team
125' Tomasz Szemraj FC Warsaw Team
117' Emil Gadomski FC Warsaw Team
109' Emil Gadomski FC Warsaw Team
104' Jarek Kurman FC Warsaw Team
1Emil Gadomski FC Warsaw Team
1Bartosz Dawidczyk FC Warsaw Team
1Mateusz Grabowski FC Warsaw Team

Starcie The Old Stars Ochota z FC Warsaw United w ramach Drugiej Ligi Szóstek zapowiadało się bardzo ciekawie i od początku, na potwierdzenie tej prognozy, sporo się działo. Już w 3 minucie nominalni goście stracili wyszli na prowadzenie za sprawą Bartka Dawidczyka, a po chwili poprawił Mateusz Grabowski i było już 0:2. W 9 minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Pogorzelski, ale potem przebudziła się ekipa z Ochoty i za sprawą Oskara Góreckiego zmniejszyła straty. Jednak jeszcze przed przerwą Grabowski skompletował hat-tricka, do tego swoje trafienia dołożył Damian Zalewski, na co TOSO odpowiedzieli tylko drugą bramką Góreckiego. Toteż po pierwszej odsłonie było 2:6. Po nieco ponad pół godzinie gry Górecki jeszcze raz znalazł drogę do siatki i zrobiło się już 3:6. Od tego momentu lekką przewagę osiągnęła drużyna Old Stars, ale nie potrafiła tego przełożyć na zdobycze bramkowe. FC WU zaś w tym okresie sporo popełniali błędów. Jednak w samej Warszawiacy podkręcili tempo i dzięki dwóm uderzeniom z dystansu Zalewskiego oraz golowi Tomka Szemraja ostatecznie zwyciężyli 3:9. Warsaw United mimo kilku słabszych fragmentów pokazali klasę, zdobywając drugi komplet oczek tej wiosny. The Old Stars Ochota zaś, chociaż mieli swoje momenty, musieli uznać wyższość rywala.