( 6 : 0 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 23 maj 2021
  • 13:00

149' Adam Olszewski Gramy Swoje
149' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
148' Marek Chechat Gramy Swoje
146' Adam Olszewski Gramy Swoje
143' Marcin Karwas Gramy Swoje
142' Marcin Karwas Gramy Swoje
141' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
140' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
139' Michał Kubaszewski Gramy Swoje
129' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
125' Marcin Karwas Gramy Swoje
107' Remigiusz Olszewski Gramy Swoje
106' Marcin Karwas Gramy Swoje
104' Marcin Karwas Gramy Swoje
103' Marek Chechat Gramy Swoje
148' Michał Padała Marketing Match
149' Remigiusz Olszewski Gramy Swoje
149' Daniel Kornatka Gramy Swoje
148' Michał Kubaszewski Gramy Swoje
146' Mirosław Kosek Gramy Swoje
143' Marek Chechat Gramy Swoje
142' Marek Chechat Gramy Swoje
141' Marek Chechat Gramy Swoje
140' Adam Olszewski Gramy Swoje
139' Marek Chechat Gramy Swoje
129' Adam Olszewski Gramy Swoje
125' Adam Olszewski Gramy Swoje
107' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
103' Adam Olszewski Gramy Swoje
148' Kacper Kuszewski Marketing Match
1Adam Olszewski Gramy Swoje

Rywalizacja w ramach Drugiej Ligi Szóstek pomiędzy Truskawkami na torcie i Marketing Match zapowiadała się na bardzo wyrównaną. Obie drużyny, szczególnie nominalni gospodarze, pokazywali się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, co zwiastowało duże emocje. Jak się okazało obejrzeliśmy tu mecz wybitnie jednostronny. A to wszystko dzięki fantastycznie dysponowanym „Truskawkom”. To spotkanie jeszcze dobrze się nie rozpoczęło, a TNT prowadzili już 4:0. W 3 minucie po akcji Adama Olszewskiego wynik otworzył, Marek Chechat, po chwili trafił dwukrotnie Marcin Karwas, a potem poprawił Remigiusz Olszewski i po 7 minutach już było wiadomo, kto tutaj będzie górą. Zwłaszcza że drużyna w błękitnych trykotach nie zamierzała się zatrzymywać. Jeszcze do przerwy gospodarze podwyższyli na 6:0 i takim też rezultatem zakończyła się pierwsza część. Po zmianie stron TNT atakowali z jeszcze większym impetem. Fantastyczne zawody rozgrywał zwłaszcza Adam Olszewski. Ten zawodnik uzbierał dwie bramki, cztery asysty, a dodatkowo harował w obronie od pierwszego do ostatniego gwizdka. Pomagali mu też koledzy. Po zmianie stron przebudził się Kamil Siatkowski, aktywni byli Karwas i Chechat, doskonale w bramce spisywał się Adrian Kakietek, a dodatkowo prawdziwą skałą w defensywie był Mirosław Kosek. A zważywszy na to, że ich rywale w praktyce nie istnieli, to skończyło się na robiącym wrażenie 17:1. Ten mecz był prawdziwym pokazem siły w wykonaniu Truskawek na torcie, którzy udowodnili, że są jednym z najlepszych zespołów w Drugiej Lidze Szóstek. Z kolei Marketing Match będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tej potyczce.