( 2 : 2 )
Wiosna 2021 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 23 maj 2021
  • 10:00

150' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
148' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
138' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
136' Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
126' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
104' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
103' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
150' Piotr Bujalski Bad Boys Zielonki
148' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
138' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
136' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
126' Piotr Bujalski Bad Boys Zielonki
104' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
103' Piotr Bujalski Bad Boys Zielonki
1Norbert Taras Drink Team
1Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
1Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki

Spotkanie pomiędzy Drink Teamem i Bad Boys Zielonki w Pierwszej Lidze Szóstek zwiastowało duże emocje i trzeba przyznać, że obie strony stworzyły bardzo interesujące widowisko. Lepiej zaczęli nominalni goście, którzy w 3 i 4 minucie zadali dwa skuteczne ciosy za sprawą Pawła Szczepaniaka i Marcina Matysiaka. Jednak tuż gospodarze najpierw zmniejszyli straty po golu Bartosza Lewandowskiego, a po nieco ponad kwadransie wyrównali na 2:2 po przytomnym uderzeniu Kuby Strzałkowskiego. Jak się okazało, taki rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy dość wyrównane starcie, ale z czasem coraz większą przewagę uzyskiwali BBZ. A do tego świetne zawody rozgrywał Paweł Szczepaniak, który nie tylko strzelał, ale też asystował. I w kluczowym momencie tego meczu, w ostatnich 15 minutach, poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Finalnie po dobrym, żywym spotkaniu trzy punkty powędrowały do gości, którzy wygrali 4:7. Bad Boys Zielonki miało za sobą kapitalny weekend. Zwyciężyli w sobotę z obrońcami tytułu, triumfowali też w niedzielę z DT i dzięki czemu zbliżyli się do medalowej strefy. Drink Team zaś, jak co tydzień, wygląda dobrze, ale gra pechowo i nadal musi czekać na pierwsze punkty w tym sezonie.