( 0 : 2 )
Wiosna 2021 Pierwsza Liga
  • niedziela, 11 kwiecień 2021
  • 10:00

148' Maksymilian Mazur Zmarnowane Talenty
140' Michał Głębocki Moszna Squad
138' Michał Burzyński Moszna Squad
117' Paweł Maul Moszna Squad
106' Michał Głębocki Moszna Squad
148' Patryk Toboła Zmarnowane Talenty
140' Maciej Latosiewicz Moszna Squad
138' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
117' Michał Burzyński Moszna Squad
106' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
1Eryk Stoch Moszna Squad

Faworytem starcia Zmarnowane Talenty – Moszna Squad byli oczywiście goście, którzy bronią srebrnych krążków z jesieni. Pamiętamy doskonale jak gospodarze potrafili urwać punkty rywalom, a zatem ztyłu głowy tliła się nadzieja na emocje. Mecz był niezły, szybki, ale śmiało można stwierdzić, że ekipa Michała Burzyńskiego kontrolowała jego przebieg. Wynik już w 6 minucie otworzył Michał Głebocki, który wykorzystał podanie Grzegorza Kowerskiego. Jedenaście minut potem było już 2:0. Michał Burzyński zagrał do pawła Maula, a ten umieścił piłkę w siatce. Talim wynikiem zakończyłą się pierwsza połowa. Po zmianie stron gracze w niebieskich trykotach próbowali zaatakować odważniej, ale bez efektów. Z kolei goście grali swoje i choć skuteczność zostawili w szatni to w końcu trzynaście minut po przerwie za sprawą Burzyńskiego (druga asysta Kowera) podwyższyli na 3:0. Mało tego kilka minut potem po raz drugi na liście strzelców zameldował się „Głębo” a asystował mu Maciej Latosiewicz. Dwie minuty przed końcem meczu gola honorowego dla gospodarzy zdobył Maksymilian Mazur. Ostateczny wynik to zasłużone 4:1 dla Moszna Squadu, a najlepszy w jego szeregach okazał się niezmordowany Eryk Stoch.