( 4 : 1 )
2020 - 5. Liga Zimowa

149' Darek Czopek FC Po nalewce
148' Adrian Mirończuk FC Po nalewce
136' Sławomir Ogorzelski FC Po nalewce
113' Marcin Wiktoruk FC Po nalewce
108' Michał Bugajski FC Po nalewce
107' Łukasz Gaba FC Po nalewce
105' Darek Czopek FC Po nalewce
149' Łukasz Gaba FC Po nalewce
148' Marcin Wiktoruk FC Po nalewce
136' Łukasz Gaba FC Po nalewce
113' Łukasz Gaba FC Po nalewce
108' Sławomir Ogorzelski FC Po nalewce
107' Sławomir Ogorzelski FC Po nalewce
105' Sławomir Ogorzelski FC Po nalewce
1Sławomir Ogorzelski FC Po nalewce

W pojedynku FC Po Nalewce z PRE Wwa naprawde cięzko było wskazać jednoznacznego faworyta.To mogło jedynie oznaczać ciekawe i zacięte widowisko. Ku naszemu zaskoczeniu FCPN w mgnieniu oka przejęło inicjatywę i kompletnie zaskoczyło zdezorientowaną formacje defensywną rywali, czego skutkiem było czterobramkowe prowadzenie już w 13 minucie. Pod koniec tej części spotkania Jacek Wrzesiński i Michał Stefanek przeprowadzili szybką kontrę, która dała Piłkarskiej Reaktywacji Emerytów cień szansy na powrót do meczu. Po zmianie stron strzelanie rozpoczęło FC Po Nalewce za sprawą Sławka Ogorzelskiego, który podwyższył wynik na 5:1. Podrażnieni takim obrotem boiskowych wydarzeń "Emeryci" ruszyli do ataku czego skutkiem były trzy bramki zdobyte w przeciągu 4 minut. Końcówka należała jednak do Po Nalewce.  Zawodnicy w błekitnych trykotach bezlitośnie wykorzystali błędy w grze rywalii to oni po zaciętym spotkaniu dopiali na swoim koncie cenny komplet punktów. Głównym architektem ich sukcesu był Sławek Ogorzelski uhonorowany nagrodą dla najlepszego zawodnika, a jedni i drudzy zachowali szanse na ligowe podium, bo wciąż, mimo, że mamy już za sobą półmetek, ligowa tabela jest niezwykle wyrównana.