( 1 : 3 )
Zima 2023 - 3. Liga
  • niedziela, 29 styczeń 2023
  • 11:00

149' Patryk Tywonek FC Warsaw Team
122' Artur Lepianko FC Warsaw Team
138' Marcin Pasztaleniec Galaktyczni
136' Cezary Uziębło Galaktyczni
134' Marcin Pasztaleniec Galaktyczni
132' Tomasz Makuch Galaktyczni
127' Tomasz Makuch Galaktyczni
116' Paweł Tomczyk Galaktyczni
110' Mariusz Tarnowski Galaktyczni
105' Cezary Uziębło Galaktyczni
149' Emil Gadomski FC Warsaw Team
138' Bartosz Kozłowski Galaktyczni
136' Tomasz Makuch Galaktyczni
134' Cezary Uziębło Galaktyczni
132' Marcin Pasztaleniec Galaktyczni
116' Marcin Pasztaleniec Galaktyczni
105' Bartosz Kozłowski Galaktyczni
1Cezary Uziębło Galaktyczni

FC Warsaw Team wiele osób pamięta z ich zwycięskich sezonów. Niestety, ale śladu po tamtej drużynie już praktycznie nie ma. Gospodarze często zawodzą i w obliczu dobrze rozpoczętego sezonu przez Galaktycznych Łuków nie mieli większych szans na odniesienie zwycięstwa. Od samego początku to goście dyktowali warunki gry, a częstymi stratami piłki ułatwiali im to rywale. Po nieco ponad kwadransie widniał rezultat 0:3 i mecz właściwie był rozstrzygnięty. W 17. minucie prowadzenie mogło być większe, ale piłka po dobrze uderzonym rzucie wolnym została sparowana przez bramkarza na rzut rożny. W 22. minucie stratę piłki na linii środkowej boiska zaliczył Marcin Pasztaleniec, a Artur Lepianko nie zmarnował swojej pracy w odbiorze i trafił na 1:3. Raczej był to wyjątek od reguły niż zapowiedź powrotu do gry. W drugiej części dość szybko po wznowieniu meczu piłkę Tomaszowi Kacprzakowi zabrał Tomasz Makuch i w pojedynku sam na sam z bramkarzem pewnie umieścił futbolówkę w siatce. Była to jedna z wielu strat piłki FC Warsaw Team. W 32. minucie Galaktyczni wznawiali grę z narożnika boiska. Cezary Uziębło dograł do Marcina Pasztaleńca, który uderzał na bramkę. Strzał nie wyszedł, ale dość szczęśliwie zamienił się w podanie do Tomasza Makucha, który podwyższył wynik na 1:5. Kilkadziesiąt sekund później kolejną stratę zaliczyli gospodarze i Cezary Uziębło wyłożył piłkę, jak na tacy dla Marcina Pasztaleńca. Tym razem strzał wyszedł. Mimo wysokiego prowadzenia Galaktyczni nadal przeważali i głównie bawili się w trakcie gry. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, walczyli o kolejne bramki i ostatecznie mogli się cieszyć ze zwycięstwa 2:8. Jeśli utrzymają dobrą atmosferę w drużynie, to wyniki powinny iść z tym w parze.