( 1 : 5 )
Wiosna 2022 - SuperLiga6
  • niedziela, 05 czerwiec 2022
  • 21:00

147' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
146' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
144' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
141' Filip Mróz SS Cyrkulatka
136' Sebastian Dziki SS Cyrkulatka
116' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
137' Patryk Sobieszczański FC Franklin Club
134' Michał Durajczyk FC Franklin Club
130' Przemysław Rasiński FC Franklin Club
123' Eryk Kopczyński FC Franklin Club
120' Eryk Kopczyński FC Franklin Club
113' Michał Durajczyk FC Franklin Club
106' Eryk Kopczyński FC Franklin Club
105' Mateusz Taradejna FC Franklin Club
146' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
141' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
137' Mateusz Taradejna FC Franklin Club
130' Michał Durajczyk FC Franklin Club
123' Przemysław Rasiński FC Franklin Club
120' Przemysław Rasiński FC Franklin Club
106' Michał Durajczyk FC Franklin Club
1Mateusz Taradejna FC Franklin Club

W spotkaniu SuperLigi6 pomiędzy SS Cyrkulatką i FC Franklin Clubem ciężko było wskazać faworyta. W rundzie zasadniczej co prawda górą byli goście po zwycięstwie 7:12, ale ekipa z Zamojszczyzny miała więcej sił na te zawody. Gdyż FC FC tego dnia rozgrywali dwa mecze i byli już po konfrontacji z FK Almazem, zresztą dotkliwie przegranej. Jednak nie miało to zupełnie żadnego wpływu na zespół w czarnych koszulkach, który od początku odmieniony ruszył na rywala. Wynik już w 5 minucie otworzył Mateusz Taradejna, który na patent na SS C, a po chwili poprawił Eryk Kopczyński. Po niecałym kwadransie było już 0:3 po trafieniu Michała Durajczyka, ale w 16 minucie gospodarze odpowiedzieli za sprawą niezawodnego Patryka Krygiela. Lecz Cyrkulatka nie poszła za ciosem, wprost przeciwnie, strzelali ich przeciwnicy. Jeszcze przed przerwą hat-tricka skompletował Kopczyński i po pierwszej połowie było 1:5. FC FC znani są z tego, że nawet jak po pierwszych 25 minutach mają dobry rezultat, to w drugiej potrafią sobie narobić problemów. I tak było ponownie. Goście spokojnie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, grali naprawdę efektowny futbol, gra z pierwszej piłki, sztuczki techniczki i wszystko to, co Franklin naprawdę dobrze potrafi. I chociaż w 36 minucie fantastyczną indywidualną akcją popisał się Sebastian Dziki, to po 37 minutach było dla FC FC 2:8. Potem Żółto-niebiescy zmarnowali nawet rzut karny, ale i tak mieliśmy emocje na finiszu. W ostatnim etapie tej potyczki na listę strzelców wpisywali się Filip Mróz, Przemek Krzyszycha, Damian Sokołowski i ponownie Krygiel i w 47 minucie było już tylko 6:8. Finalnie jednak Franklin opanował sytuację i dowiózł wygraną. SS Cyrkulatce, chociaż nie możemy im odmówić ambicji, Franklin jakoś w tym sezonie nie leży, stąd też przegrali z nimi już drugi raz, w podobny sposób. Z kolei FC FC w naprawdę niezłym stylu sięgnęli po trzy oczka, a najlepszy na placu był po raz kolejny Mateusz Taradejna, który oprócz wzorowej pracy między słupkami, dokładał konkrety w przodzie.