( 0 : 3 )
Wiosna 2022 - 3. Liga 6x6

149' Marcel Jabłoński Janusze na Pikniku
147' Patryk Czarny Janusze na Pikniku
139' Konrad Marusiak Janusze na Pikniku
126' Patryk Czarny Janusze na Pikniku
150' Krzysztof Henrych Semper Victoria
145' Michał Wilczyński Semper Victoria
132' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
114' Mateusz Jończyk Semper Victoria
110' Krzysztof Henrych Semper Victoria
108' Piotr Czarnomski Semper Victoria
149' Patryk Czarny Janusze na Pikniku
147' Patryk Malicki Janusze na Pikniku
139' Patryk Czarny Janusze na Pikniku
126' Konrad Marusiak Janusze na Pikniku
150' Jakub Maćkowiak Semper Victoria
145' Krzysztof Henrych Semper Victoria
132' Jakub Maćkowiak Semper Victoria
114' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
108' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
1Michał Paluch Janusze na Pikniku
1Krzysztof Henrych Semper Victoria

W konfrontacji Januszy na Pikniku z Semper Victoria w ramach Trzeciej Ligi Szóstek faworytem byli ci drudzy, ale spodziewaliśmy się tutaj zaciętych zawodów. Już w 8 minucie Maciej Beresewicz wyłożył piłkę jak na tacy Piotrowi Czarnomorskiemu, a ten z bliska umieścił ją w sieci. Po chwili na 0:2 podwyższył z wolnego Krzysztof Henrych, po chwili JnP dwukrotnie obili obramowanie, ale po niecałym kwadransie zrobiło się 0:3 po uderzeniu Mateusza Jończyka. Jak się okazało, wynik do przerwy już się nie zmienił. Tuż po zmianie stron w końcu trafili Janusze i za sprawą Patryka Czarnego nawiązali kontakt, potem Henrych strzelił w poprzeczkę, za moment gospodarze mieli słupek. Po pół godzinie gry aktywny tego dnia Beresewicz podwyższył na 1:4 i wydawało się, że to koniec emocji. Lecz w 39 minucie po brzydkim faulu z boiska wyleciał Jończyk, a po sprytnym rozegraniu stałego fragmentu przez Czarnego bramkę na 2:4 zdobył Konrad Marusiak. Następnie fenomenalnej sytuacji nie wykorzystał Marcin Jabłońki, co się zemściło na drużynie w Fioletowych trykotach. W 45 minucie na 2:5 podwyższył Michał Wilczyński. Wtedy jednak Janusze zdobyli szybkie dwa gole (na listę strzelców wpisywali się Czarny i Jabłoński) i było już tylko 4:5. I być może JnP by wyrównali, ale po pierwsze znakomicie spisywał się między słupkami Bartek Zgódka. A po drugie na placu był Krzysztof Henrych, który w ostatniej akcji tych zawodów skompletował dublet, ustalając wynik tej rywalizacji na 4:6. Janusze na Pikniku po raz kolejny zagrali dobre zawody, jednak znowu nie przyniosło im to punktów. Semper Victoria zaś tym zwycięstwem zbliżyła się do czołówki i wciąż liczy się w grze o medale.