Jesień 2020 Druga Liga

Kolejka 1

niedziela, 20.09.2020
08:00 Defenders Los Lamusos3 - 1
09:00 St. Varsovia Pohybel4 - 4
12:00 FC Zielony Alkobus FC Warsaw United2 - 4
13:00 Bemovia Wariaty Kuchara1 - 4
14:00 Agil at Agord FC Casuals1 - 7

Kolejka 2

sobota, 26.09.2020
09:00 Los Lamusos FC Casuals5 - 1
niedziela, 27.09.2020
09:00 Defenders Pohybel5 - 1
09:00 FC Warsaw United Bemovia7 - 1
11:00 St. Varsovia FC Zielony Alkobus5 - 4

Kolejka 3

sobota, 03.10.2020
08:00 Pohybel Los Lamusos1 - 3
niedziela, 04.10.2020
09:00 Agil at Agord FC Warsaw United1 - 3
11:00 Bemovia St. Varsovia1 - 9
15:00 FC Zielony Alkobus Defenders2 - 4
15:00 FC Casuals Wariaty Kuchara0 - 5

Kolejka 4

sobota, 10.10.2020
09:00 Los Lamusos Wariaty Kuchara4 - 2
niedziela, 11.10.2020
09:00 Pohybel FC Zielony Alkobus5 - 0
11:00 St. Varsovia Agil at Agord4 - 6
13:00 FC Warsaw United FC Casuals0 - 0
15:00 Defenders Bemovia1 - 1

Kolejka 5

sobota, 17.10.2020
09:00 FC Zielony Alkobus Los Lamusos1 - 7
niedziela, 18.10.2020
09:00 Bemovia Pohybel2 - 4
10:00 FC Casuals St. Varsovia1 - 0
14:00 Agil at Agord Defenders6 - 1
15:00 Wariaty Kuchara FC Warsaw United2 - 4

Kolejka 6

sobota, 24.10.2020
09:00 Los Lamusos FC Warsaw United1 - 3
niedziela, 25.10.2020
09:00 Pohybel Agil at Agord5 - 0
10:00 St. Varsovia Wariaty Kuchara4 - 2
11:00 FC Zielony Alkobus Bemovia4 - 1
15:00 Defenders FC Casuals3 - 4

Kolejka 7

sobota, 07.11.2020
09:00 Bemovia Los Lamusos1 - 2
niedziela, 08.11.2020
08:00 FC Casuals Pohybel2 - 1
09:00 FC Warsaw United St. Varsovia4 - 4
11:00 Agil at Agord FC Zielony Alkobus3 - 3
12:00 Wariaty Kuchara Defenders1 - 3

Kolejka 8

sobota, 21.11.2020
09:00 Agil at Agord Los Lamusos0 - 0
14:00 FC Casuals Bemovia7 - 2
16:00 Wariaty Kuchara FC Zielony Alkobus6 - 6
niedziela, 22.11.2020
08:00 FC Warsaw United Pohybel5 - 0
10:00 St. Varsovia Defenders1 - 3

Kolejka 9

sobota, 28.11.2020
08:00 Pohybel Wariaty Kuchara_ - _
09:00 Los Lamusos St. Varsovia_ - _
16:00 Wariaty Kuchara Agil at Agord_ - _
niedziela, 29.11.2020
13:00 Bemovia Agil at Agord_ - _
16:00 Defenders FC Warsaw United_ - _
17:00 FC Zielony Alkobus FC Casuals_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 8 21
2 Chemik Bemowo 8 18
3 Dynamo 8 15
4 Gladiatorzy 8 12
5 Zjazd 8 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 8 20
2 Los Lamusos 8 16
3 Defenders 8 16
4 FC Casuals 8 16
5 St. Varsovia 8 11
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 8 24
2 Drink Men 8 19
3 ADP Wolska Ferajna 7 16
4 Lyreco 8 16
5 Walec 9 12
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 8 13
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy