Rywale: Finlandia | Wiosna 2015 ZINA Trzecia Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Orły Leszka 9 6 0 3 24 - 19
Lantra 8 5 0 3 23 - 20
Szmeterlink 8 1 2 5 19 - 21
Pohybel 7 4 2 1 18 - 7
Bulbez Team Bemowo 7 1 1 5 13 - 25
Elektrobłyskawice Grajdoły 5 2 0 3 12 - 16
Ciociosan 5 2 1 2 10 - 14
Satelitos 5 1 1 3 13 - 20
Dimetylotryptamina 5 0 3 2 7 - 12
BKS 04 Górki 5 0 1 4 5 - 15
Ryfers 4 3 0 1 17 - 7
Contownia 4 2 0 2 10 - 6
FC Młynów 3 3 0 0 9 - 2
Chyże Rosomaki 3 2 1 0 16 - 3
WuBe 3 2 1 0 15 - 7
Nongalacticos 3 1 0 2 11 - 11
R-9 3 1 0 2 6 - 8
SSIJ 3 1 2 0 5 - 4
Freestyle Team 3 1 0 2 3 - 4
Old Boys '09 3 1 0 2 3 - 10
FC Bródne Zacisze 2 2 0 0 17 - 2
Team B 2 2 0 0 10 - 5
Chłopcy do bicia 2 1 0 1 13 - 8
AS Roman '09 2 1 1 0 6 - 3
Wariaty Kuchara 2 1 0 0 6 - 7
Alea Iacta Est 2 1 1 0 5 - 4
Poker Stars 2 1 0 1 5 - 5
KS Blizne 2 1 0 1 2 - 4
Victoria 2 1 0 1 2 - 2
Pędzące Kurczaki 2 0 0 2 5 - 9
Chaos 2 0 1 1 3 - 7
El Loco 2 0 0 2 3 - 5
FC Oposy 2 0 1 1 2 - 3
Yelonki 2 0 1 1 2 - 3
Łorsoł Devils 2 0 1 1 0 - 2
Borusia Danger 1 1 0 0 7 - 4
Akszon Team 1 1 0 0 6 - 0
Bad News 1 1 0 0 5 - 3
Chłopcy ze Stali 1 1 0 0 5 - 0
Finpol Rohr 1 1 0 0 5 - 1
Gloria Vicits 1 1 0 0 5 - 0
Kamix 1 1 0 0 4 - 2
Wilczenza 1 1 0 0 4 - 0
FC NaNkacu 1 1 0 0 3 - 1
FC Warsaw United 1 1 0 0 3 - 2
FC Kublinie 1 1 0 0 2 - 0
Dynamit 1 1 0 0 1 - 0
Znista 1 0 1 0 7 - 7
Chemik Bemowo 1 0 0 1 6 - 11
FC Ursynów 1 0 0 1 6 - 8
Huragan Brothers 1 0 0 1 6 - 10
ASPN Bemowo 1 0 0 1 5 - 8
Amigos 1 0 0 1 5 - 9
Contra 1 0 0 1 5 - 7
FC Wczorajsi 1 0 0 1 3 - 5
FinancePro 1 0 0 1 3 - 11
Gramy Bez Głowy 1 0 0 1 3 - 4
KS Precyzyjny Browar 1 0 0 1 3 - 7
St. Varsovia 1 0 0 1 3 - 8
Agil at Agord 1 0 0 1 2 - 3
Anteniarze 1 0 0 1 2 - 4
Do przerwy 0,7 1 0 0 1 2 - 6
Forza 1 0 1 0 2 - 2
KP Kozia 1 0 1 0 2 - 2
Lencevia 1 0 0 1 2 - 4
Nowa Jakość '12 1 0 1 0 2 - 2
Rozchodniaki 1 0 1 0 2 - 2
All4One 1 0 0 1 1 - 7
Bemowski Skład 1 0 0 1 1 - 2
Królewscy 1 0 0 1 1 - 3
Chaos Ochota 1 0 0 1 0 - 2
FC Mokotów 1 0 0 1 0 - 6
FT Amarena 1 0 0 1 0 - 3
Gladiatorzy z Woli 1 0 0 1 0 - 3
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy