( 4 : 1 )
Lato 2022 Pierwsza Liga
  • wtorek, 05 lipiec 2022
  • 20:30

139' Kamil Modzelewski eXc Mobile Ochota
129' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
110' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
110' Sebastian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
109' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
104' Kamil Modzelewski eXc Mobile Ochota
103' Damian Patoka eXc Mobile Ochota
111' Vadym Tymonik FC Impuls UA
139' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
129' Kamil Modzelewski eXc Mobile Ochota
109' Maciej Dylewski eXc Mobile Ochota
111' Pavlo Tsyrkunenko FC Impuls UA
1Damian Patoka eXc Mobile Ochota

W środowy wieczór eXc Mobile Ochota podejmowała FC Implus UA. Gospodarze jak zwykle celują w najwyższe cele, a na drodze do tytułu jako pierwsi stanęli im gracze rodem z Ukrainy. Dobrze nam znana drużyna Implus gra szybki i intensywny futbol, ale czy to wystarczy na tak utytułowany zespół? Już od początku Kamil Jurga i spółka zdominowali to spotkanie. W 3 min Damian Patoka po wspaniałym rajdzie jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. Minutę później Kamil Modzelewski zabrał piłkę bramkarzowi rywala i trafił na pustą bramkę. Ochota stopniowo powiększała przewagę. Rywal niestety zdołał odpowiedzieć tylko raz w 11 min strzelając bramkę na 4:1. Strzelcem był Vadym Tymonik. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron tępo troszkę zwolniło, co nie przeszkodziło Ochocie strzelić jeszcze dwóch bramek i wygrać łącznie 6:1. EXc zalicza pierwsze zwycięstwo, a Impuls musi czekać na premierowe punkty minimum do następnej kolejki.