( 1 : 2 )
Jesień 2021 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 14 listopad 2021
  • 10:00

150' Eryk Stoch Moszna Squad
120' Krystian Nowakowski Moszna Squad
145' Kamil Kuźniewski Gladiatorzy Eternis
135' Adrian Bucki Gladiatorzy Eternis
132' Michał Dryński Gladiatorzy Eternis
110' Kamil Kuczewski Gladiatorzy Eternis
107' Paweł Pająk Gladiatorzy Eternis
150' Łukasz Dworakowski Moszna Squad
145' Adrian Bucki Gladiatorzy Eternis
135' Michał Dryński Gladiatorzy Eternis
132' Kamil Kuczewski Gladiatorzy Eternis
110' Rafał Osiński Gladiatorzy Eternis
1Michał Dryński Gladiatorzy Eternis
1Kamil Kuczewski Gladiatorzy Eternis

Hit kolejki nie rozczarował, chociaż trzeba przyznać, że od samego początku lepsi w tym starciu byli Gladiatorzy. Ekipa w białych trykotach od samego początku prowadziła grę, atakowała, a wszelkie kontrataki rywali eliminowała niemal w zarodku. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Paweł Pająk, który wykorzystał podanie po ziemi ze skrzydła pewnie pakując piłkę w pełnym biegu do bramki. Kolejny gol był wynikiem błędu obrońców Moszny, którzy niefrasobliwie wybijali piłkę, co bez skrupułów wykorzystał Kamil Kuczewski wychodząc sam na sam z bramkarzem! Jeszcze przed przerwą Moszna złapała oddech dzięki bramce Krystiana Nowakowskiego, jednak jak się później okazało nie wpłynęła ona znacząco na przebieg meczu. Do przerwy 1:2. Druga cześć meczu miała niemal identyczny przebieg jak pierwsza. Moszna starał się atakować, jednak Gladiatorzy pewnie przerywali te ataki, co więcej gdy trzeba było przytrzymać piłkę i nieco uspokoić grę, robili to bez najmniejszego problemu. Trzeci gol, to indywidualna akcja Michała Dryńskiego i strzał z dystansu w długi róg. Kolejne minuty nie przyniosły zmiany obrazu gry. Gladiatorzy wypunktowali rywali prezentując się na przestrzeni meczu zdecydowanie lepiej. Tym samym utrzymali pozycje na podium.