( 1 : 3 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 12:00

146' Robert Kamiński Stara Gwardia
140' Bartek Strugiński Stara Gwardia
129' Robert Kamiński Stara Gwardia
104' Robert Kamiński Stara Gwardia
146' Maciej Krzywiński Stara Gwardia
140' Robert Kamiński Stara Gwardia
129' Patryk Kozicki Stara Gwardia
150' Remigiusz Olszewski ACL Zerwane
145' Damian Ryciak ACL Zerwane
1Remigiusz Olszewski ACL Zerwane

O godzinie 12 na boisku przy ulicy Irzykowskiego w szranki stanęły ekipy Starej Gwardii oraz ACL Zerwane. Wynik już w czwartej minucie otworzył Robert Kamiński. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać, bo już chwilę później do wyrównania doprowadził Wiktor Sumliński. Na nastepne trafienie musieliśmy poczekać aż do dwudziestej trzeciej minuty, kiedy to do bramki SG trafił Remigiusz Olszewski. Chwilę później rezultat podwyższył Wiktor Sumliński. Po zmianie stron do ataku ruszyła Stara Gwardia. W dwudzistej dziewiątej minucie zdobyli bramkę kontaktową po strzale Bartka Struglińskiego. Niecałe pięc minut później ACL ponownie wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po bramce Remigiusza Olszewskiego. Stara Gwardia nie poddawała się i po raz kolejny złapała kontakt tym razem po golu Roberta Kamińskiego. Ostatnie słowo należało jednak do gości, którzy za sprawą bramki Tomasza Rębiewskiego ustalili wynik spotkania na 4:6.