( 2 : 1 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 15 listopad 2020
  • 16:00

147' Maciej Krzywiński Stara Gwardia
144' Paweł Matryba Stara Gwardia
140' Maciej Krzywiński Stara Gwardia
132' Robert Kamiński Stara Gwardia
131' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
128' Bartek Strugiński Stara Gwardia
118' Bartek Strugiński Stara Gwardia
147' Damian Dobosz Stara Gwardia
140' Damian Dobosz Stara Gwardia
132' Paweł Matryba Stara Gwardia
128' Robert Kamiński Stara Gwardia
118' Marcin Cieślak Stara Gwardia
1Robert Kamiński Stara Gwardia

Ostatnie spotkanie tej kolejki wskazywało w roli faworyta Starą Gwardię, mającą na koncie dwa zwycięstwa w ostatnich kolejkach, natomiast jej rywale odnotowali dwie porażki i tym razem również zapowiadało się na kolejną. Już w 2 minucie Maciej Majewski chciał zaprzeczyć przypuszczeniom i wyprowadził FC Yelonki na prowadzenie. Wtórował mu Sebek Małczyński, który podwyższył na 2:0 w 7 minucie, po podaniu od bramkarza, Darka Chojnackiego. Poddenerwowani rywale wzięli się do odrabiania strat i złapali kontakt w 18 minucie po akcji Marcina Cieślaka i Bartka Strugińskiego. Wyrównana pierwsza połowa zakończyła się niespodziewanym prowadzeniem 2:1 dla Yelonek.

Po przerwie Robert Kamiński przeprowadził akcję, po której stan spotkania wyrównał ponownie Strugiński w 28 minucie. Yelonki postawiły trudne warunki przeciwnikowi  i po raz kolejny objęli prowadzenie. Na 3:2 podwyższył Patryk Kutra przy asyście Łukasza Chmielewskiego. W ciągu kolejnych trzech minut Stara Gwardia wstała z kolan by zaatakować z podwójną siłą i wyjść na prowadzenie, odwracając na swoją korzyść wynik spotkania za sprawą goli zdobytych przez Krzysztofa Łagowskiego oraz wspomnianego wcześniej Kamińskiego. FC Y nie poprzestawali w atakach, jednakże nie mogły znaleźć sposobu na dobrze spisującego się między słupkami Łukasza Habirka. Od 40 minuty, z regularnością co 4 minuty, punktowali już jedynie zawodnicy w granatowych koszulkach i po dwóch golach Macieja Krzywińskiego oraz jednym Pawła Matryby, powiększyli swój dorobek o kolejne, cenne 3 punkty.