( 5 : 2 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 15 listopad 2020
  • 09:00

148' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
139' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
120' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
111' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
109' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
105' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
104' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
150' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
134' Remigiusz Cichocki Prosektorium
115' Bartek Połomski Prosektorium
110' Paweł Szostak Prosektorium
148' Marcin Perekitko Chłopcy do bicia
139' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
120' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
111' Jacek Trych Chłopcy do bicia
109' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
105' Maciej Lewandowski Chłopcy do bicia
104' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
150' Marcin Cichocki Prosektorium
134' Bartek Połomski Prosektorium
115' Paweł Szostak Prosektorium
110' Remigiusz Cichocki Prosektorium
135' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
132' Tomasz Słodki Prosektorium
1Maciej Dubicki Chłopcy do bicia

Oba zespoły przed tym spotkaniem dzieliła różnica zaledwie dwóch oczek na korzyść Chłopców do Bicia, zatem zwycięzca miał szansę uplasować się na ostatnim miejscu podium po ósmej kolejce.

Pierwsze 9 minut przebiegało pod dyktando Chłopców w białych trykotach, którzy zdołali w tym czasie zaaplikować rywalom 3 bramki, dwukrotnie za sprawą Mateusza Dąbrowskiego i raz Macieja Dubickiego. Warto podkreślić urodę pierwszej akcji bramkowej, w której będący tyłem do pola karnego Piotr Idzikowski, zagrał piętą w powietrzu do Dąbrowskiego w taki sposób, że piłka ominęła bramkarza i strzelcowi pozostało skierować piłkę do siatki, co uczynił kolanem.

Prosektorium odgryzło się w 10 minucie, po akcji Remka Cichockiego i finalizacji Pawła Szostaka, lecz minutę później ponownie Dubicki podwyższył na 4:1 po asyście Jacka Trycha. Prosektorium nie składało broni i pokusiło się o drugą bramkę w 15 minucie, w której Paweł Szostak obsłużył podaniem Bartłomieja Połomskiego, dopełniającego formalności. 5 minut przed przerwą Maciej Dubicki skompletował hattricka i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:2 dla ChdB.

Przebieg drugiej części spotkania był bardziej wyrównany, w której każda z drużyn zdobyła po dwie bramki i mecz zakończył się zwycięstwem Chłopców do bicia 7:4, którzy tym samym utrzymali pozycję na najniższym stopniu podium.