2020 Trzecia Liga Letnia
  • czwartek, 03 wrzesień 2020
  • 21:45

1Wlodzimierz Frantyk Haratacze

O godzinie 21:45 na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku w szranki stanęły ekipy Harataczy oraz Walca. Obydwie ekipy walczą o tytuł mistrza Trzeciej Ligi Letnej, co zapowiada zaciętą rywalizację. Przez pierwsze piętnaście minut obrońcy spisywali się zdecydowanie lepiej niż napastnicy przez co nie zobaczyliśmy żadnych goli. Na bramkę musielśmy poczekać do szesnastej minuty, kiedy to to bramki nominalnych gospodarzy trafił Karol Draśpa po świetnej dwójkowej akcji razem z Danielem Sienkiewiczem. Do końca tej cześci spotkania nie zobaczyliśmy więcej goli. Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał się przez co zobaczyliśmy otwartą wymianę ciosów. Najpierw w dwudziestej drugiej minucie do wyrównania doprowadził Grzegorz Strąkowski, żeby chwile później ponownie Walec wyszedł na prowadzenie po bramce Łukasza Szaniawskiego. Radość nie trwała jednak długo bo już dwie minuty później na prowadzeniu byli Haratacze po dwóch bramkach Włodka Frantyka. Nominalni goście nie dawali jednak za wygraną i w dwudziestej siódmej minucie doprowadzili do remisu. Od tego momentu gospodarze kompletnie przejęli inicjatywę. Do końca spotkania zdobyli siedem bramek po strzałach Maksyma Franstisova, Włodka Frantyka, Piotra Kosika, Kiriila Tsvirko, Andrzeja Załuckiego oraz Bohdana Tokarczuka. Końcowy rezultat pozwala Harataczom objać prowadzenie w tabeli Trzeciej Ligi Letniej.