( 2 : 1 )
2020 - 2. Liga Letnia
  • czwartek, 20 sierpień 2020
  • 19:00

140' Anna Metro Rekiny Ząbki
137' Krystian Zbrzeski Rekiny Ząbki
136' Bartek Stelmach Rekiny Ząbki
135' Krystian Zbrzeski Rekiny Ząbki
134' Marcin Ludziński Rekiny Ząbki
128' Krystian Zbrzeski Rekiny Ząbki
120' Anna Metro Rekiny Ząbki
108' Michał Dąbrowski Rekiny Ząbki
140' Filip Czerniszewski Lekkociężcy
129' Krystian Podsiadły Lekkociężcy
118' Mateusz Jasiński Lekkociężcy
137' Anna Metro Rekiny Ząbki
136' Krystian Zbrzeski Rekiny Ząbki
135' Marcin Ludziński Rekiny Ząbki
134' Krystian Zbrzeski Rekiny Ząbki
128' Anna Metro Rekiny Ząbki
120' Michał Dąbrowski Rekiny Ząbki
108' Adrian Mochocki Rekiny Ząbki
129' Mateusz Jasiński Lekkociężcy
118' Michał Sakiewicz Lekkociężcy
1Anna Metro Rekiny Ząbki

O godzinie 19 na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku w szranki stanęły ekipy Rekinów Ząbki oraz Lekkociężkich. W tej rywalizacji trudno było wyznaczyć pewnego faworyta co zapowiadało zacięty pojedynek. Wynik spotkania już w ósmej minucie otworzył Michał Dąbrowski po podaniu od Adriana Mochockiego. Na następne trafienie musieliśmy poczekać, aż do osiemnastej minuty, kiedy to Mateusz Jasiński doprowadził do wyrównania. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać, bo już dwie minuty później Anna Metro wyprowadziła swój zespół na prowadzenie, po świetnej dwójkowej akcji z Dąbrowskim. Po zmianie stron gra nieco zrzuciła z tempa żeby ponownie przyspieszyć w dwudziestej ósmej minucie, kiedy to Krystian Zbrzeski pewnie uderzył zza pola karnego, nie dając bramkarzowi najmniejszych szans na interwencję. Po raz kolejny na odpowiedź Lekkociężkich nie musieliśmy dugo czekać, bo już minutę później padła bramka po strzale Krystiana Podsiadłego. Na kolejne trafienie musieliśmy poczekać aż do trzydziestej czwartej minuty, kiedy to Marcin Ludziński pewnie umieścił piłkę w siatce po podaniu od Zbrzeskiego. Od tego momentu Rekiny kompletnie zdominowały rywali zdobywając cztery gole w przeciągu ledwie czterech minut. Ostatnie słowo należało jednak do Filipa Czerniszewskiego, który ustalił wynik spotkania na 8:3 dla Rekinów. Końcowy rezultat pozwolił nominalnym gospodarzom wskoczyć na 7 miejsce w tabeli Drugiej Ligi Letniej.