( 3 : 5 )
Wiosna 2020 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 07 czerwiec 2020
  • 11:00

122' Maciej Czapla Kindybały FC
116' Maciej Czapla Kindybały FC
107' Karol Wojda Kindybały FC
105' Jakub Kalinowski Kindybały FC
101' Maciej Czapla Kindybały FC
150' Andrzej Piwnik Anteniarze
144' Tomasz Gumółka Anteniarze
106' Tomasz Gumółka Anteniarze
122' Hubert Stańkowski Kindybały FC
107' Maciej Czapla Kindybały FC
105' Maciej Czapla Kindybały FC
101' Hubert Stańkowski Kindybały FC
1Jerzy Adamuszewski Anteniarze

Kolejnym tego dnia spotkaniem w Drugiej Lidze Szóstek była konfrontacja pomiędzy Anteniarzami a Kindybałami FC. Mecz rozpoczął się z wysokiego C, gdyż już w pierwszej minucie prowadzenie gospodarzom dał Maciej Czapla. Goście poszli za ciosem i już w cztery minuty potem prowadzili już dwoma golami dzięki trafieniu Jakuba Kalinowskiego. Jednak chwilę później bramkę kontaktową dla Anteniarzy zdobył Adam Deptuch. Kindybały nie zwalniały tempa a w siódmej minucie Karol Wojda strzelił na 3:1. Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie należała do Czapli, który dzięki trafieniom w jeszcze dwóm golom skompletował hattricka, a goście prowadzili już 5:1. Gospodarze się poddali i jeszcze przed przerwą zdołali zmniejszyć przewagę rywali do dwóch trafienia za sprawą bramek Macieja Baranowskiego oraz Jerzego Adamuszewskiego. Gdy sędzia zagwizdał na przerwę, Kindybały FC schodziły z boiska prowadząc 5:3. Patrząc na to, co się działo w drugiej odsłonie spotkania, menadżer Anteniarzy musiał urządzić swoim kolegom z drużyny motywacyjną "suszarkę". Gospodarze wrócili na boisko w iście bojowych nastrojach, wierząc w odwrócenie losów tej konfrontacji. Gdy arbiter rozpoczął drugą połowę, od razu ruszyli do ataku. Co rusz przeprowadzali kolejne akcje, a jedną z nich w sześć minut po przerwie wykorzystał Maciej Baranowski. Cztery minuty później, Jerzy Adamuszewski doprowadził do wyrównania. Anteniarze poszli za ciosem. Chwilę potem Adamuszewski skompletował hattricka, a minutę po tym prowadzenie gospodarzy powiększył Bartek Adamiak. Tuż przed końcem meczu kapitalną postawę w drugiej połowie gospodarzy skwitował jeszcze Baranowski, który tym samym także skompletował hattricka, ustalając przy okazji wynik spotkania na 8:5 dla Anteniarzy.