( 0 : 8 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

149' Wincenty Docent ASPN Bemowo
148' Wincenty Docent ASPN Bemowo
117' Wincenty Docent ASPN Bemowo
107' Piotr Świstak ASPN Bemowo
106' Mateusz Milewski ASPN Bemowo
1Stanisław Kędzierski ASPN Bemowo

W kolejnym starciu siódnej już kolejki Drugiej Ligi Szóstek na boisku przy ul. Irzykowskiego zameldowały się dwie ekipy wciąż walczące o miejsce na podium, czyli Yelonki oraz ASPN Bemowo. Mimo, że pojedynek zapowiadał się na zacięty i emocjonujący, to jego losy tak naprawdę rozstrzygnęły się już w pierwszych dziesięciu minutach, kiedy to ekipa Maćka Rataja zaaplikowała rywalom aż sześć bramek! Do końca pierwszej połowy zawodnicy prowadzeni do boju przez Staśka Kędzierskiego dorzucili jeszcze dwa kolejne trafienia i na przerwę obie drużyny schodziły przy bardzo jednostronnym wyniku 8:0. W pierwszych minutach po zmianie stron wreszcie przebudzili się zawodnicy w białych trykotach i dopisali do swojego konta cztery bramki z rzędu, ale ASPN nie pozwolił im już na więcej i szybko ponownie odzyskał inicjatywę. Do ostatniego gwizdka sędziego kontrolowali oni przebieg gry, nie pozwalając rywalom na zniwelowanie ich przewagi bramkowej i ostatecznie mecz zakończył się ich pewną wygraną 12:5.