( 5 : 1 )
Jesień 2019 Pierwsza Liga Szóstek

150' Adam Nurzyński Młodzi Perspektywiczni
143' Hubert Chabowski Młodzi Perspektywiczni
109' Krzysztof Bułach Młodzi Perspektywiczni
143' Arkadiusz Siwiński Młodzi Perspektywiczni
109' Piotr Jastrząb Młodzi Perspektywiczni
1Piotr Krawczyk AnonyMMous

AnonyMMous przed tą serią gier byli liderem z kompletem zwycięstw, ale musieli uważać na Młodych Perspektywicznych, którzy tej jesieni sprawili już kilka niespodzianek. Tym razem jednak im się nie udało. „Anonimowi” podeszli bardzo poważnie do tego spotkania i już po 8 minutach prowadzili 3:0 po trafieniach Łukasza Bednarskiego, Roberta Lichańskiego i Sebastiana Szymańskiego. Po chwili wprawdzie odpowiedział Krzysztof Bułach, ale nominalni gospodarze jeszcze do przerwy zadali dwa skuteczne ciosy za sprawą Piotra Krawczyka i po pierwszej połowie było 5:1. Po zmianie stron zawodnicy w czarnych trykotach spokojnie kontrolowali przebieg gry i dopiero w samej końcówce pozwoli sobie na małe rozluźnienie. Mimo tego AnonyMMous pewnie pokonali przeciwników 7:3 i w następnej kolejce zagrają o mistrzostwo z FC NaNkacu. Młodzi Perspektywiczni z kolei, pomimo porażki, utrzymali się w lidze.