( 1 : 0 )
Jesień 2019 Druga Liga

120' Paweł Przyborski Orły Leszka
136' Bartek Adamiak Drink Men
120' Wojciech Muranowicz Orły Leszka
136' Jose Hostia Drink Men
1Bartek Adamiak Drink Men

Na zakończenie trzeciej kolejki najwyższego szczebla ligi siódemek przy Obrońców Tobruku 11 słabo radzący sobie od początku jesieni Orły Leszka podejmowały ekipę Drink Men, która z kolei tą edycję rozpoczęła w kratkę. Nominalni gospodarze przegrali oba pierwsze mecze, podczas gdy goście po wpadce w pierwszej serii w drugiej już gładko ograli swojego rywala. W roli faworyta widzieliśmy ekipę Mirka Wyszczelskiego, ale w jej szeregach obejrzeliśmy, aż cztery nowe twarze, co na pewno przełożyło się na jej dyspozycje. Całe zawody były bardzo zacięte, ale stroną przeważającą, a co za tym idzie będącą częściej przy piłce byli gracze w „niebiesko-pomarańczowych” trykotach. Gola jednak przed przerwą zdobyli gospodarze, a dokładnie Paweł Przyborski, który w dwudziestej minucie wykorzystał zagranie Wojtka Muranowicza i ustalając wynik pierwszej odsłony. Po zmianie stron goście za wszelką cenę dążyli do odrobienia strat, ale długo „walili głową w mur”. W trzydziestej szóstej minucie w końcu im się to udało, a dokładnie najlepszemu na placu Bartłomiejowi Adamiakowi, który strzałem z dystansu doprowadził do stanu 1:1. Goście poszli za ciosem i kilka razy byli bliscy przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę, ale defensywa „Orłów” z dobrze dysponowanym między słupkami Arkadiuszem Warpechowskim nie dała się już pokonać. Z drugiej strony gospodarze szukali swoich szans w kontratakach i również mieli swoje okazję, ale rezultat do końca zawodów już się nie zmienił. Ostatecznie po meczu walki Orły Leszka zremisowały z Drink Men 1:1. Dla gospodarzy to premierowy punkt, który wygrzebał ich w ostatniego miejsca w tabeli, podczas gdy dla gości to czwarte „oczko”w tej edycji, co daje im pozycję w środku stawki.