Jesień 2019 Druga Liga

Kolejka 1

niedziela, 22.09.2019
11:00 Agil at Agord FC Warsaw United0 - 7
12:00 BKS 04 Górki Defenders0 - 2
13:00 Argentina FC Drink Men4 - 2
14:00 Sadybianka Lantra2 - 0
15:00 Orły Leszka FC Zaborów2 - 9

Kolejka 2

niedziela, 29.09.2019
11:00 Agil at Agord BKS 04 Górki7 - 2
11:00 Drink Men Sadybianka5 - 2
14:00 Lantra Orły Leszka2 - 1
15:00 FC Warsaw United FC Zaborów1 - 1

Kolejka 3

sobota, 05.10.2019
10:00 Sadybianka Defenders1 - 13
niedziela, 06.10.2019
11:00 Argentina FC Agil at Agord5 - 0
13:00 FC Zaborów Lantra6 - 0
15:00 Orły Leszka Drink Men1 - 1
sobota, 12.10.2019
09:00 Defenders Argentina FC0 - 0

Kolejka 4

niedziela, 20.10.2019
09:00 BKS 04 Górki Argentina FC7 - 1
10:00 Drink Men FC Zaborów4 - 2
12:00 Agil at Agord Sadybianka1 - 5
13:00 Defenders Orły Leszka2 - 0
15:00 FC Warsaw United Lantra5 - 2

Kolejka 5

sobota, 26.10.2019
08:00 BKS 04 Górki FC Warsaw United2 - 8
niedziela, 27.10.2019
09:00 FC Zaborów Defenders3 - 2
11:00 Orły Leszka Agil at Agord1 - 4
11:00 Sadybianka BKS 04 Górki4 - 9
13:00 Lantra Drink Men1 - 2
14:00 Argentina FC FC Warsaw United0 - 2

Kolejka 6

niedziela, 10.11.2019
09:00 FC Zaborów Sadybianka5 - 2
11:00 Lantra Argentina FC6 - 3
12:00 Defenders Agil at Agord3 - 2
14:00 Orły Leszka FC Warsaw United1 - 2
14:00 Drink Men BKS 04 Górki4 - 2

Kolejka 7

sobota, 16.11.2019
15:00 Lantra Agil at Agord1 - 7
niedziela, 17.11.2019
09:00 FC Zaborów BKS 04 Górki3 - 1
14:00 Drink Men Defenders1 - 2
18:00 Orły Leszka Argentina FC2 - 1
19:00 Sadybianka FC Warsaw United0 - 5

Kolejka 8

niedziela, 24.11.2019
13:00 Agil at Agord Drink Men_ - _
15:00 Argentina FC FC Zaborów_ - _
17:00 BKS 04 Górki Lantra_ - _
18:00 FC Warsaw United Defenders_ - _
19:00 Sadybianka Orły Leszka_ - _

Kolejka 9

sobota, 30.11.2019
15:00 FC Warsaw United Drink Men_ - _
niedziela, 01.12.2019
13:00 Agil at Agord FC Zaborów_ - _
17:00 Argentina FC Sadybianka_ - _
18:00 Defenders Lantra_ - _
19:00 BKS 04 Górki Orły Leszka_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 7 18
2 Gladiatorzy 7 16
3 Young Legion 7 16
4 Chemik Bemowo 6 15
5 Zjazd 7 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 7 19
2 FC Zaborów 7 16
3 Defenders 7 16
4 Drink Men 7 13
5 Agil at Agord 7 9
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Kasztany 7 16
2 Walec 7 16
3 Pohybel 7 15
4 Wola Fans 7 15
5 PRE Wwa 7 9
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 AnonyMMous 8 24
2 FC NaNkacu 9 21
3 OMS 8 18
4 Rycerze Świtu 9 12
5 Młodzi Perspektywiczni 8 12
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 22
2 KS Precyzyjny Browar 8 18
3 Fast Trans 7 16
4 ASPN Bemowo 8 15
5 Tank Team 8 12
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy