( 2 : 2 )
Lato 2022 Druga Liga
  • środa, 27 lipiec 2022
  • 19:45

134' Marcin Pasztaleniec Galaktyczni
126' Mariusz Tarnowski Galaktyczni
125' Cezary Strąk Galaktyczni
117' Adrian Strąk Galaktyczni
101' Mariusz Tarnowski Galaktyczni
139' Kamil Janasz Alko Boysi
133' Paweł Szczepaniak Alko Boysi
131' Paweł Szczepaniak Alko Boysi
130' Kamil Janasz Alko Boysi
124' Artur Szczypiński Alko Boysi
120' Kamil Janasz Alko Boysi
110' Karol Nowak Alko Boysi
134' Tomasz Makuch Galaktyczni
126' Cezary Strąk Galaktyczni
125' Adrian Strąk Galaktyczni
117' Mariusz Tarnowski Galaktyczni
101' Adrian Strąk Galaktyczni
139' Kamil Kucharski Alko Boysi
133' Kamil Janasz Alko Boysi
131' Kamil Janasz Alko Boysi
130' Karol Nowak Alko Boysi
124' Łukasz Bednarski Alko Boysi
120' Paweł Szczepaniak Alko Boysi
1Kamil Janasz Alko Boysi

Galaktyczni przed tygodniem wreszcie się przełamali i zdobyli pierwsze punkty. Tym razem na drodze do drugiego triumfu staną im aktualny lider 2 Ligi Letniej, czyli Alko Boysi. Ci idą jak burza w tym sezonie, wygrywają mecz za meczem zostawiając za sobą samych przegranych. Jednak to spotkanie zaczęło się dość niespodziewanie, bo już w pierwszej minucie Galaktyczni objęli prowadzenie po golu Mariusza Tarnowskiego. Alko Boysi szybko rzucili się do odrabiania strat, lecz ta sztuka udała im się dopiero w 10 min, po bramce niezawodnego Karola Nowaka. W 17 min Adrian Strąk znów wyprowadził Galaktycznych na prowadzenie. Tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej odsłony, Kamil Janasz wyrównał i wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron mieliśmy powtórkę z pierwszej połowy, tylko w dwukrotnie wyższym tempie. Tyle że skuteczniejsi okazali się być goście, którzy wygrali to spotkanie 5:7. Galaktyczni z 3 pkt znajdują się na przedostatniej pozycji w tabeli, a Alko Boysi umocnili się na 1 miejscu.