( 0 : 2 )
Zima 2022 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 16 styczeń 2022
  • 11:00

147' Kuba Filutowski FC Warsaw United
149' Ivan Shevtsov Cleo Partner
148' Volodymyr Oksak Cleo Partner
146' Volodymyr Humeniuk Cleo Partner
144' Dmytro Zhdanov Cleo Partner
133' Volodymyr Humeniuk Cleo Partner
113' Volodymyr Oksak Cleo Partner
147' Zbigniew Pepliński FC Warsaw United
149' Volodymyr Oksak Cleo Partner
148' Volodymyr Humeniuk Cleo Partner
146' Stanislaw Oseleochenko Cleo Partner
144' Ihor Matsiievskiy Cleo Partner
1Volodymyr Humeniuk Cleo Partner

Jeszcze spotkanie Drugiej Ligi Szóstek pomiędzy FC Warsaw United i Cleo Partner na dobre się nie zaczęło, a nominalni goście już mieli trzy doskonałe okazje do objęcia prowadzenia. Jednak na ich drodze stanęła poprzeczka oraz doskonale dysponowany w bramce Bartosz Drzewucki. Jednak w 13 minucie nie miał szans, gdy z bliska na pustą bramkę trafił Volodymir Oksak po podaniu Ihora Pyzenko. W 20 minucie było 0:2 po samobójczym trafieniu FC WU, ale potem, mimo kilku szans, wynik w pierwszej odsłonie już się nie zmienił. Po zmianie połów CP nadal nacierali, mieli nawet rzut karny, którego obronił Drzewucki, ale w końcu, po nieco ponad pół godzinie gry podwyższyli na 0:3 za sprawą bardzo aktywnego tego dnia Volodymira Humeniuka. Potem gospodarze starali się odrabiać straty, ale w defensywie zespół w czerwonych strojach był niemal bezbłędny, a ich golkiper Oleksandr Petrovskyi także spisywał się bez zarzutów. I nawet po czerwonej kartce jednego z zawodników Cleo Partner to się nie zmieniło. Co więcej, goście podwyższyli na 0:4 po fantastycznym uderzeniu wolejem Dmytro Zhdanova w 44 minucie. W 46 Humeniuk w akcji sam na sam popisał się ładnym lobem i już było pozamiatane. Co prawda gospodarze w 47 minucie dzięki Kubie Filutowskiemu zanotowali honorowe trafienie, ale w ciągu następnych 120 sekund Oksak i Ivan Schvestov wpisywali się na listę strzelców i ostatecznie Cleo Partner zasłużenie i pewnie triumfowali 1:7. To była dla nich już druga wygrana w tym sezonie, FC Warsaw United zaś nadal muszą czekać na pierwsze punkty.