( 1 : 3 )
Zima 2023 - 11. Liga
  • niedziela, 29 styczeń 2023
  • 14:00

146' Paweł Grosicki Młodzi Perspektywiczni
143' Piotr Szewczyk Młodzi Perspektywiczni
125' Marcin Walczak Młodzi Perspektywiczni
145' Jacek Komar Ojcowie RKS-u
144' Piotr Balsam Ojcowie RKS-u
139' Marek Podskarbi Ojcowie RKS-u
138' Piotr Balsam Ojcowie RKS-u
135' Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
128' Tomasz Mikoś Ojcowie RKS-u
124' Piotr Balsam Ojcowie RKS-u
124' Rafał Wroński Ojcowie RKS-u
105' Piotr Balsam Ojcowie RKS-u
146' Marcin Walczak Młodzi Perspektywiczni
143' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
125' Piotr Szewczyk Młodzi Perspektywiczni
145' Piotr Balsam Ojcowie RKS-u
144' Rafał Wroński Ojcowie RKS-u
139' Piotr Balsam Ojcowie RKS-u
138' Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
128' Łukasz Sobiczewski Ojcowie RKS-u
105' Rafał Wroński Ojcowie RKS-u
1Piotr Balsam Ojcowie RKS-u

O godzinie 14 doszło do starcia w 11 lidze szóstek, gdzie walkę o trzy oczka stoczyły ze sobą zespoły Młodzi Perspektywiczni vs Ojcowie RKS-U. Mecz rozpoczął się błyskawicznie ponieważ już w 5 minucie meczu wynik spotkania otworzył nam Piotr Balsam po dobrym dograniu Rafała Wrońskiego. Po tym fakcie działo się sporo, drużyny naprzemiennie doprowadzały do wymiany ciosów, jednak bliżej bramki cały czas byli Goście, którzy mieli sporego pecha kilkukrotnie obijając słupki rywala. Młodzi Perspektywiczni, rownież mieli swoje przebłyski, lecz tak samo jak rywale nie mogli znaleźć sobie drogi, która doprowadzła by ich do zdobycia bramki. Obie drużyny rozkręciły się dopiero pod koniec pierwszej połowy. W tedy to gola w 24 minucie zdobył ponownie Piotr Balsam, a miutę później Rafał Wroński zgubił rywali niesamowitym ,,zwodem” i podwyższył wynik spotkania. Zaraz po tym zdarzeniu gola dołożył Karol Zbrójkiewicz i na przerwę zawodnicy zeszli przy stanie 1:3. Po zmianie stron gra lpeiej zaczeła sie układać Gościom, którzy szybko po rozpoczęciu drugiej połowy mocno ruszyli na rywali, tym samym mocno ich punktując. Sporo zamieszania w obronie Gospodarzy tego dnia robił Piotr Balsam, który wspaniale odnajdywał się w polu karnym rywali i aż pięć razy znajywał sposób na to by pokonać bramkarza. wspmnieć również trzeba o Rafale Wrońskim, który na swoim koncie zaliczył trzy asysty, a do tego dorzucił jedno trafienie. W końcówce spotkania Gospodarze po mocnej wimianię ciosów starli się jeszcze powrócić w tym meczu, jednak różnica była zbyt wysoka i finalnie mecz zakończył sie wyniekiem 3:9