( 1 : 5 )
Wiosna 2022 - 4. Liga 6x6

141' Mateusz Krawczyński Teraz Kolska
138' Jakub Skóra Teraz Kolska
131' Krystian Leszko Teraz Kolska
116' Krystian Leszko Teraz Kolska
146' Kajetan Słowikowski Szybki Shot
140' Kacper Słowikowski Szybki Shot
136' Kacper Słowikowski Szybki Shot
124' Jakub Majewski Szybki Shot
122' Adam Gomoła Szybki Shot
120' Kajetan Słowikowski Szybki Shot
118' Adam Gomoła Szybki Shot
114' Adam Gomoła Szybki Shot
141' Łukasz Salkiewicz Teraz Kolska
131' Karol Kozdrowski Teraz Kolska
146' Adam Gomoła Szybki Shot
124' Adam Gomoła Szybki Shot
122' Jakub Majewski Szybki Shot
118' Maciej Rzeczyca Szybki Shot
114' Jakub Majewski Szybki Shot
1Adam Gomoła Szybki Shot

W konfrontacji Teraz Kolskiej z Szybkim Shotem w ramach Czwartej Ligi Szóstek trudno było wskazać faworyta i faktycznie, przez ponad kwadrans oglądaliśmy wyrównane zawody. W 14 minucie Jakub Majewski oddał strzał, który dzięki Adamowi Gomole zamienił się w asystę i było 0:1. W ciągu niespełna 120 sekund TK odpowiedzieli za sprawą Krystiana Leszko, ale następne cztery ciosy zadali nominalni goście. Jeszcze przed przerwą Gomoła skompletował hat-tricka, a swoje trafienia dołożyli też Kajetan Słowikowski i wspomniany Majewski. Do przerwy było zatem 1:5. Druga odsłona była bardziej zacięta. Po pół godzinie gry na 2:5 zmniejszył Leszko, ale w odpowiedzi w 36 minucie Kacper Słowikowski wprost przebił się przez obronę rywala i podwyższył stan rywalizacji na 2:6. Po chwili gola zdobyła Jakub Skóra, ale potem Kacper Słowikowski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, po uderzeniu z niemalże linii końcowej. Za moment bramkę strzelił Mateusz Krawczyński, ale na 4 minuty przed upływem regulaminowego czasu wynik na 4:8 ustalił Kajetan Słowikowski, który z bliska umieścił futbolówkę w siatce po akcji najlepszego na placu Adama Gomoły. Szybki Shot wygrywa ważne spotkanie z Teraz Kolską i dzięki temu nadal ma szanse na top3. Kolska zaś tą porażką przekreśliła swoje nadzieje na miejsce na pudle, ale wciąż może finiszować w górnej połówce tabeli.