( 6 : 2 )
Jesień 2020 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 25 październik 2020
  • 15:00

148' Karol Mroczkowski Fast Trans
142' Sebastian Góraj Fast Trans
138' Karol Mroczkowski Fast Trans
135' Jacek Strus Fast Trans
133' Karol Mroczkowski Fast Trans
128' Maciej Błoński Fast Trans
125' Jacek Strus Fast Trans
124' Jacek Strus Fast Trans
120' Jacek Strus Fast Trans
114' Sebastian Góraj Fast Trans
110' Kamil Łukasik Fast Trans
106' Michał Fijałkowski Fast Trans
140' Jakub Polak RKS Argus
139' Jakub Polak RKS Argus
137' Sylwester Traczyński RKS Argus
131' Kamil Ciucias RKS Argus
122' Jakub Polak RKS Argus
108' Dominik Rdzanek RKS Argus
148' Dominik Leszczyński Fast Trans
142' Karol Mroczkowski Fast Trans
138' Jacek Strus Fast Trans
135' Karol Mroczkowski Fast Trans
133' Jacek Strus Fast Trans
128' Karol Mroczkowski Fast Trans
125' Karol Mroczkowski Fast Trans
124' Karol Mroczkowski Fast Trans
120' Karol Mroczkowski Fast Trans
114' Karol Mroczkowski Fast Trans
110' Jacek Strus Fast Trans
137' Dominik Rdzanek RKS Argus
131' Piotr Mazur RKS Argus
122' Dominik Rdzanek RKS Argus
108' Jakub Polak RKS Argus
1Karol Mroczkowski Fast Trans

W starciu w ramach Drugiej Ligi Szóstek pomiędzy Fast Transem i RKS Argus zdecydowanym faworytem byli ci pierwsi. Jednak trzeba przyznać, że nominalni goście przed tym meczem „nie pękli” i starali się nawiązać równą walkę z bardziej doświadczonym rywalem. Lepiej to spotkanie zaczęło się dla gospodarzy, którzy w 6 minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Michała Fijałkowskiego, ale po chwili mieliśmy remis po bramce Dominika Rdzanka. Potem do pracy wziął się duet Jacek Strus i Karol Mroczkowski. Zaczęli od asyst. Najpierw Strus w 10 minucie podał do Kamila Łukasika, a ten trafił na 2:1, potem przy bramce na 3:1 zagrywał Mroczkowski, a sytuację wykorzystał Sebastian Góraj. Następnie hat-tricka w ostatnich pięciu minutach pierwszej odsłony hat-tricka skompletował Strus, a Mroczkowski dwukrotnie jeszcze wpisywał się na listę asystentów. RKS w tym czasie zdołał odpowiedzieć raz za sprawą Jakuba Polaka. Do przerwy było zatem 6:2. Druga odsłona była już nieco bardziej wyrównana. Co prawda nadal przewagę miał Fast Trans, ale Argus od czasu do czasu, głównie za sprawą Polaka, skutecznie odpowiadał. Jednak tego dnia ciężko było przyćmić ofensywną parę napastników FT. Jacek Strus zakończył mecz z dorobkiem czterech goli i trzech ostatnich podań, Karol Mroczkowski z kolei asystował aż siedem razy, a do tego dołożył trzy trafienia. W efekcie gospodarze wygrali 12:6 i umocnili się na drugiej pozycji. RKS Argus zaś mimo niezłej postawy pozostał na przedostatniej pozycji.