( 4 : 3 )
Wiosna 2020 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 19 lipiec 2020
  • 10:00

148' Jarosław Jamrozik The New GreenBack
147' Jarosław Jamrozik The New GreenBack
146' Mateusz Ruta The New GreenBack
140' Jarosław Jamrozik The New GreenBack
136' Łukasz Wiśniewski The New GreenBack
131' Kamil Rutkowski The New GreenBack
126' Mateusz Ruta The New GreenBack
122' Kamil Iwanowicz The New GreenBack
111' Łukasz Wiśniewski The New GreenBack
104' Kamil Iwanowicz The New GreenBack
148' Tomasz Brzostek The New GreenBack
140' Tomasz Brzostek The New GreenBack
136' Jarosław Jamrozik The New GreenBack
131' Kamil Iwanowicz The New GreenBack
111' Kamil Iwanowicz The New GreenBack
1Jarosław Jamrozik The New GreenBack

Pierwsza część konfrontacji The New GreenBack z Tank Team to była prawdziwa wymiana ciosów. Nominalni gospodarze aż czterokrotnie wychodzili na prowadzenie, ale aż trzy razy goście ich doganiali. Zaczęło się już w 4 minucie po golu Kamila Iwanowicza, ale w odpowiedzi w minucie 10 wyrównał Sebastian Dziewulski. W 11 znowu prowadzili TNGB po strzale Łukasza Wiśniewskiego, ale po kwadransie na 2:2 trafił Marcin Tymoszczuk. W 22 minucie Iwanowicz po raz drugi wpisał się do protokołu i było 3:2, ale po chwili TT po raz trzeci odrobili straty, tym razem za sprawą Michała Wereszczyńskiego. Lecz tuż przed przerwą padł samobój i „Zieloni” schodzili do „szatni” przy stanie 4:3. Po zmianie stron już nie oglądaliśmy tak wyrównanego widowiska. Gospodarze przejęli inicjatywę, szybko trafili na 5:3 i do końca spotkania konsekwentnie zwiększali prowadzenie. Prym w tym wiedli zwłaszcza najlepszy na placu Jarosław Jamrozik, ale na pochwałę zasłużyła cała drużyna. Doskonale w bramce spisywał się Michał Kiecana, jak zwykle aktywny był Mateusz Ruta. I efekty były widoczne gołym okiem. The New GreenBack po bardzo dobrym spotkaniu wygrali 11:4 i umocnili się na drugim miejscu. Tank Team zaś po dwóch zwycięstwach z rzędu poniósł zasłużoną porażkę.