Jesień 2014 ZINA Druga Liga Grupa B

Kolejka 1.

niedziela, 14.09.2014
10:00 Pohybel El Loco1 - 7
11:00 Tiki Taka Wariaty Kuchara0 - 1
12:00 Poker Stars No Name5 - 1
13:00 UKS Południe Czosnów BKS 04 Górki7 - 5

Kolejka 2.

niedziela, 21.09.2014
10:00 Pohybel Bulbez Team Bemowo1 - 6
11:00 Elektrobłyskawice Grajdoły No Name3 - 3
12:00 Tiki Taka UKS Południe Czosnów1 - 3
13:00 Wariaty Kuchara BKS 04 Górki3 - 2

Kolejka 3.

niedziela, 28.09.2014
10:00 Pohybel No Name2 - 4
11:00 Elektrobłyskawice Grajdoły El Loco2 - 2
12:00 Tiki Taka BKS 04 Górki2 - 2
14:00 Poker Stars Bulbez Team Bemowo3 - 1
14:00 Wariaty Kuchara UKS Południe Czosnów1 - 4

Kolejka 4.

niedziela, 05.10.2014
10:00 Elektrobłyskawice Grajdoły Pohybel2 - 1
11:00 Tiki Taka El Loco3 - 1
12:00 Elektrobłyskawice Grajdoły Bulbez Team Bemowo1 - 1
13:00 UKS Południe Czosnów No Name8 - 0
14:00 Wariaty Kuchara Bulbez Team Bemowo0 - 0
15:00 BKS 04 Górki Poker Stars0 - 1

Kolejka 5.

niedziela, 12.10.2014
10:00 Elektrobłyskawice Grajdoły Poker Stars0 - 6
11:00 BKS 04 Górki Pohybel2 - 2
12:00 Wariaty Kuchara El Loco3 - 1
13:00 Tiki Taka No Name0 - 2
14:00 UKS Południe Czosnów Bulbez Team Bemowo2 - 3

Kolejka 6.

niedziela, 19.10.2014
10:00 Pohybel Poker Stars1 - 3
11:00 UKS Południe Czosnów El Loco4 - 0
11:00 Tiki Taka Bulbez Team Bemowo1 - 4
12:00 BKS 04 Górki Elektrobłyskawice Grajdoły2 - 0
13:00 Wariaty Kuchara No Name0 - 1

Kolejka 7.

niedziela, 26.10.2014
09:00 Bulbez Team Bemowo No Name1 - 3
10:00 Wariaty Kuchara Pohybel12 - 0
11:00 BKS 04 Górki El Loco4 - 0
12:00 Tiki Taka Poker Stars1 - 2
13:00 UKS Południe Czosnów Elektrobłyskawice Grajdoły2 - 2

Kolejka 8.

niedziela, 09.11.2014
09:00 Tiki Taka Elektrobłyskawice Grajdoły1 - 5
10:00 No Name El Loco3 - 1
10:00 UKS Południe Czosnów Pohybel7 - 1
12:00 Poker Stars Wariaty Kuchara1 - 1
13:00 BKS 04 Górki Bulbez Team Bemowo4 - 2

Kolejka 9.

sobota, 15.11.2014
14:00 Poker Stars El Loco8 - 1
niedziela, 16.11.2014
09:00 Tiki Taka Pohybel5 - 0
10:00 Wariaty Kuchara Elektrobłyskawice Grajdoły3 - 1
11:00 BKS 04 Górki No Name0 - 2
12:00 UKS Południe Czosnów Poker Stars1 - 1
13:00 Bulbez Team Bemowo El Loco3 - 2
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 6 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy