Rywale: Synowie Gmocha | Jesień 2019 Czwarta Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
FC Devils 6 5 1 0 46 - 19
Pędzące Kurczaki 6 2 1 3 23 - 28
FC Wczorajsi 5 1 0 4 13 - 23
Akszon Team 4 4 0 0 21 - 12
Znista 3 3 0 0 18 - 14
Czupakabry Warszawa 3 2 0 1 21 - 14
Kabaret Starszych Panów 3 2 0 1 20 - 19
FC Drinkers 3 2 0 1 18 - 13
Gramy Czasami 3 1 0 2 13 - 11
Desperados 3 1 0 2 7 - 11
Janusze 2 2 0 0 16 - 3
Schodki 2 2 0 0 13 - 8
Team Morświn 2 2 0 0 11 - 4
Drużyna A 2 1 0 1 16 - 14
TSP Szatańskie Pęto 2 1 0 1 6 - 5
Haratacze 2 1 0 1 4 - 5
Drink Team 2 0 0 2 6 - 11
Yelonki 2 0 0 2 4 - 11
Chyże Rosomaki 2 0 0 2 3 - 8
Old Legion 2 0 0 2 2 - 13
Ceteris Paribus 1 1 0 0 17 - 2
Strzały Znikąd 1 1 0 0 13 - 5
Old Boys '13 1 1 0 0 12 - 8
Stare Bemowo 1 1 0 0 11 - 0
W1nners 1 1 0 0 11 - 9
For Fan Tim 1 1 0 0 10 - 6
Oldboys Derby 1 1 0 0 10 - 2
FC Ursynów Old Stars 1 1 0 0 9 - 4
WAP 1 1 0 0 9 - 7
Hattrick 1 1 0 0 8 - 2
KS GramyNaWawrzyniaka 1 1 0 0 8 - 2
Karaszsznikoff 1 1 0 0 8 - 2
Szmeterlink 1 1 0 0 7 - 4
El Loco 1 1 0 0 6 - 2
KTS Chimera 1 1 0 0 6 - 3
Marchewki Zagłady II 1 1 0 0 6 - 1
Orzeł Ząbki 1 1 0 0 6 - 3
Teraz Kolska 1 1 0 0 5 - 4
Truskawki na torcie 1 1 0 0 5 - 4
Forza 1 1 0 0 4 - 3
TS Kopernik 1 1 0 0 3 - 1
SSIJ 1 0 1 0 6 - 6
Anteniarze 1 0 0 1 5 - 6
Złotopolscy Warszawa 1 0 0 1 5 - 6
Chaos Ochota 1 0 0 1 4 - 9
Izba Wytrzeźwień 1 0 1 0 4 - 4
Kindybały FC 1 0 1 0 4 - 4
Regional & Friends 1 0 0 1 4 - 5
Zjazd 1 0 0 1 4 - 11
Atak Klonów 1 0 0 1 3 - 4
FC Yelonki 1 0 0 1 3 - 5
Abstynenci 1 0 1 0 2 - 2
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 2 - 3
Team B 1 0 0 1 2 - 4
ADP Wolska Ferajna 1 0 0 1 1 - 5
Bemovia 1 0 0 1 1 - 2
Lyreco 1 0 0 1 1 - 5
Bulbez Team Bemowo 1 0 0 1 0 - 7
Egoiści 1 0 0 1 0 - 6
Orły 1 0 0 1 0 - 8
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 5 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy