Rywale: Wariaty Kuchara | Jesień 2014 ZINA Druga Liga Grupa B

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
FC Warsaw United 11 7 1 3 43 - 20
Chłopcy do bicia 10 4 0 6 27 - 25
SSIJ 9 6 2 1 40 - 20
Pohybel 9 4 2 3 35 - 17
BKS 04 Górki 8 4 1 3 25 - 23
St. Varsovia 8 1 2 5 19 - 32
Victoria 7 7 0 0 36 - 8
Bulbez Team Bemowo 5 3 1 1 19 - 17
All4One 5 1 0 4 10 - 14
Agil at Agord 4 3 0 1 27 - 13
Fast Trans 4 3 0 1 8 - 4
Anteniarze 4 1 0 3 11 - 15
Old United 4 0 1 3 11 - 20
Elektrobłyskawice Grajdoły 3 3 0 0 14 - 5
Argentina FC 3 3 0 0 13 - 2
Tiki Taka 3 2 0 1 16 - 8
Rosso Bianco 3 2 1 0 15 - 6
Lantra 3 2 0 1 14 - 6
ASPN Bemowo 3 2 0 1 11 - 11
Orły Leszka 3 2 1 0 11 - 4
Do przerwy 0,7 3 2 0 1 10 - 8
KS Precyzyjny Browar 3 2 0 1 4 - 3
Kasztany 3 1 0 2 13 - 14
Zielona Polana 3 1 1 1 13 - 12
FC NaNkacu 3 1 0 2 11 - 13
Young Legion 3 1 0 2 4 - 13
UKS Południe Czosnów 3 1 1 1 3 - 5
Contra 3 0 0 3 18 - 25
Drużyna A 2 2 0 0 20 - 10
Pędzące Kurczaki 2 2 0 0 15 - 6
Lencevia 2 2 0 0 10 - 3
Wilczenza 2 2 0 0 10 - 3
Canarinhos 2 2 0 0 9 - 4
Kamix 2 2 0 0 6 - 2
FC Melange 2 1 1 0 18 - 12
Drink Men 2 1 1 0 17 - 6
Elmol Team 2 1 0 1 11 - 9
Siódemka 2 1 0 1 9 - 3
Finlandia 2 1 0 1 7 - 6
No Name 2 1 0 1 7 - 4
Marymont 2 0 0 2 7 - 9
Drink Team 2 0 0 2 5 - 11
Los Lamusos 2 0 0 2 5 - 9
Piękni i Młodzi 2 0 1 1 3 - 5
Zjazd 2 0 0 2 3 - 11
FC Oposy 2 0 0 2 1 - 7
LTM 1 1 0 0 13 - 8
Tsubasa Team 1 1 0 0 13 - 4
Amigos 1 1 0 0 11 - 3
Huragan Brothers 1 1 0 0 10 - 4
Bękarty Warszawy 1 1 0 0 9 - 7
Rozchodniaki 1 1 0 0 9 - 5
Szmeterlink 1 1 0 0 9 - 1
Nitro 1 1 0 0 8 - 3
Team B 1 1 0 0 8 - 4
Gummy Bears 1 1 0 0 7 - 1
Inter Cars IT 1 1 0 0 7 - 6
Kipiluto 1 1 0 0 7 - 5
Olimpic 1 1 0 0 7 - 0
Fuzja 1 1 0 0 6 - 2
Bonum Guys 1 1 0 0 5 - 0
Dajcie Nam Wygrać 1 1 0 0 5 - 3
FC Casuals 1 1 0 0 5 - 0
Papadensy 1 1 0 0 5 - 3
Saska Kępa 1 1 0 0 5 - 2
VitaSport 1 1 0 0 5 - 2
Znista 1 1 0 0 5 - 4
iKakakacji 1 1 0 0 5 - 0
Bemovia 1 1 0 0 4 - 1
Egoiści 1 1 0 0 4 - 1
Chaos Ochota 1 1 0 0 3 - 1
Chyże Rosomaki 1 1 0 0 3 - 1
El Loco 1 1 0 0 3 - 1
Kanonierzy 1 1 0 0 3 - 2
AKS Sparta 1 1 0 0 2 - 0
One4All 1 1 0 0 2 - 1
FC Zielony Alkobus 1 0 1 0 6 - 6
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 5 - 6
Bad News 1 0 0 1 5 - 6
FC Wczorajsi 1 0 0 1 5 - 10
Regional & Friends 1 0 0 1 5 - 11
BS Tarczyn 1 0 1 0 3 - 3
Chemik Bemowo 1 0 0 1 3 - 9
FC Ursynów Old Stars 1 0 1 0 3 - 3
Królewscy '18 1 0 0 1 3 - 9
La Furia 1 0 0 1 3 - 8
Nongalacticos 1 0 0 1 3 - 5
Tur Nieruchomości 1 0 0 1 3 - 5
AnonyMMous 1 0 1 0 2 - 2
FC Ochota 1 0 0 1 2 - 4
Gladiatorzy z Woli 1 0 0 1 2 - 6
Manta 1 0 1 0 2 - 2
Moszna Squad 1 0 0 1 2 - 4
Defenders 1 0 0 1 1 - 3
Poker Stars 1 0 1 0 1 - 1
TBD 1 0 0 1 1 - 5
Gladiatorzy 1 0 0 1 0 - 12
Sanacja PL 1 0 0 1 0 - 1
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 0 - 5
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 8 21
2 Chemik Bemowo 8 18
3 Dynamo 8 15
4 Gladiatorzy 8 12
5 Zjazd 8 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 8 20
2 Los Lamusos 8 16
3 Defenders 8 16
4 FC Casuals 8 16
5 St. Varsovia 8 11
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 8 24
2 Drink Men 8 19
3 ADP Wolska Ferajna 7 16
4 Lyreco 8 16
5 Walec 9 12
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 8 13
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy