No Matches
Rywale: Bulbez Team Bemowo | Jesień 2014 ZINA Druga Liga Grupa B

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
BKS 04 Górki 8 4 3 1 24 - 15
Finlandia 7 5 1 1 25 - 13
Chłopcy do bicia 7 4 1 2 30 - 15
Pędzące Kurczaki 7 2 1 4 27 - 28
Zjazd 6 3 1 2 29 - 27
Pohybel 5 4 0 1 15 - 6
All4One 5 4 0 1 14 - 10
Yelonki 5 2 1 2 15 - 16
Wariaty Kuchara 5 1 1 3 17 - 19
Satelitos 5 1 2 2 9 - 13
SSIJ 4 3 0 1 19 - 15
ASPN Bemowo 4 2 1 1 16 - 16
FC Ursynów 4 2 0 2 15 - 14
Freestyle Team 4 2 1 1 6 - 3
AnonyMMous 4 1 0 3 16 - 22
Szmeterlink 4 1 2 1 15 - 12
Moszna Squad 4 1 1 2 12 - 16
Do przerwy 0,7 3 3 0 0 19 - 7
No Limits 3 3 0 0 16 - 7
Orły Leszka 3 3 0 0 14 - 4
St. Gramy Razem 3 2 0 1 20 - 18
Lantra 3 2 1 0 13 - 2
Elektrobłyskawice Grajdoły 3 2 1 0 8 - 3
Chaos Ochota 3 2 1 0 6 - 3
FC Warsaw United 3 1 0 2 13 - 16
FC Wczorajsi 3 1 0 2 9 - 18
Papadensy 3 1 0 2 9 - 17
Ciociosan 3 1 0 2 1 - 7
FC NaNkacu 3 0 2 1 12 - 13
Chemik Bemowo 3 0 0 3 3 - 14
No Name 3 0 1 2 2 - 6
TBD 3 0 0 3 2 - 9
Gramy Czasami 2 2 0 0 18 - 9
Victoria 2 2 0 0 16 - 5
Drink Team 2 2 0 0 14 - 9
Tiki Taka 2 2 0 0 9 - 1
Ryfers 2 2 0 0 7 - 3
Action! 2 2 0 0 5 - 3
Fast Trans 2 1 1 0 18 - 12
Bad Boys Zielonki 2 1 0 1 14 - 11
Anteniarze 2 1 0 1 13 - 11
Alcur 2 1 1 0 10 - 6
Team B 2 1 0 1 10 - 8
FC Oposy 2 1 0 1 7 - 4
El Loco 2 1 0 1 6 - 6
Amigos 2 1 0 1 5 - 9
Chaos 2 1 0 1 3 - 9
The New GreenBack 2 0 1 1 11 - 14
Dynamo 2 0 0 2 7 - 12
Contra 2 0 0 2 5 - 14
Dimetylotryptamina 2 0 1 1 2 - 3
Bukat Diablos 2 0 1 1 1 - 8
River Plate 1 1 0 0 14 - 4
Stare Bemowo 1 1 0 0 14 - 2
Chyże Rosomaki 1 1 0 0 11 - 0
Bad News 1 1 0 0 10 - 2
FC Devils 1 1 0 0 10 - 4
Piękni i Młodzi 1 1 0 0 10 - 2
Un Mate 1 1 0 0 10 - 3
Fortuna 1 1 0 0 9 - 1
Abstynenci 1 1 0 0 8 - 5
Desperados 1 1 0 0 8 - 5
Gloria Vicits 1 1 0 0 8 - 6
Fuzja 1 1 0 0 7 - 1
Inter Cars IT 1 1 0 0 7 - 3
Młodzi Perspektywiczni 1 1 0 0 7 - 6
Nowa Jakość '12 1 1 0 0 7 - 1
Ręczniki 1 1 0 0 7 - 1
Synowie Gmocha 1 1 0 0 7 - 0
Borusia Danger 1 1 0 0 6 - 0
Huragan Brothers 1 1 0 0 6 - 4
Kasztany 1 1 0 0 6 - 5
St. Varsovia 1 1 0 0 6 - 3
AKP 1 1 0 0 5 - 2
Argentina FC 1 1 0 0 5 - 0
FC Play Boys 1 1 0 0 5 - 2
Haratacze 1 1 0 0 5 - 2
Janusze 1 1 0 0 5 - 0
Karaszsznikoff 1 1 0 0 5 - 0
Marymont 1 1 0 0 5 - 0
Regional & Friends 1 1 0 0 5 - 0
Virtualne Ń 1 1 0 0 5 - 3
WuBe 1 1 0 0 5 - 0
Znista 1 1 0 0 5 - 0
FC Bródne Zacisze 1 1 0 0 4 - 0
Nie Ma Mocnych 1 1 0 0 4 - 2
Wyjmuj 1 1 0 0 4 - 3
Agil at Agord 1 1 0 0 3 - 0
Alpan 1 1 0 0 3 - 0
Blaugrana 1 1 0 0 3 - 1
Chłopcy ze Stali 1 1 0 0 3 - 0
KuTang Klan 1 1 0 0 3 - 0
UKS Południe Czosnów 1 1 0 0 3 - 2
Kasprzak Team 1 1 0 0 2 - 0
Wiesł Bud 1 1 0 0 2 - 1
Kanonierzy 1 1 0 0 1 - 0
Contra Golpe 1 1 0 0 0 - 5
Kosiarze 1 0 1 0 6 - 6
Young Legion 1 0 0 1 6 - 11
Old United 1 0 0 1 5 - 8
Semper Invicta Ursynów 1 0 0 1 5 - 8
Egoiści 1 0 0 1 3 - 10
Fantazja Bródno 1 0 1 0 3 - 3
OKS Służew 1 0 0 1 3 - 5
KP Kozia 1 0 1 0 2 - 2
Królewscy '18 1 0 0 1 2 - 4
La Grande Koneser 1 0 0 1 2 - 10
Nongalacticos 1 0 0 1 2 - 3
Wieczni Studenci 1 0 0 1 2 - 4
Zielona Polana 1 0 0 1 2 - 5
Alea Iacta Est 1 0 0 1 1 - 4
FinancePro 1 0 0 1 1 - 5
GTW Bielany 1 0 0 1 1 - 6
Poker Stars 1 0 0 1 1 - 3
XXX 1 0 0 1 1 - 7
FC Ochota 1 0 0 1 0 - 5
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy