( 4 : 0 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 22 listopad 2020
  • 13:00

148' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
146' Maciej Czapla Kindybały FC
132' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
113' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
108' Maciej Czapla Kindybały FC
105' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
149' Daniel Korzeniecki Chaos Ochota
136' Wiktor Jurek Chaos Ochota
148' Karol Wojda Kindybały FC
146' Jan Bielawski Kindybały FC
113' Jan Bielawski Kindybały FC
108' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
105' Maciej Czapla Kindybały FC
149' Wiktor Jurek Chaos Ochota
138' Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC
1Jeremiasz Morawiecki Kindybały FC

Mecz numer trzy Drugiej Ligi Szóstek, to starcie Kindybałów FC z Chaosem Ochota, czyli drużyn, które wciąż miały matematyczne szanse na brązowe medale. Musiały wygrać i czekać na porażkę Fast Transu. Stawka zatem była duża, a faworyta nie sposób wskazać. Spodziewaliśmy się zaciętej rywalizacji, tymczasem to gospodarze okazali się drużyną po prostu lepszą. Grali odpowiedzialniej w każdej formacji, a do tego byli skuteczni. Dwa pierwsze gole twór duetu Jeremiasz Morawiecki – Maciej Czapla. Gola numer trzy dołożył ponownie Morawiecki, a czwartego goście strzelili sobie sami. 4:0, takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron Chaos przyśpieszył, ale na rywalach nie zrobiło to większego wrażenia. Siedem minut po przerwie Morawiecki skompletował hattricka i dopiero cztery minuty potem goście trafili po raz pierwszy, a na listę strzelców wpisał się Wiktor Jurek. W kolejnych minutach gra była bardzo zacięta, ale gospodarze obudzili się jeszcze w samej końcówce. Najpierw trafił Czapla, a gości dobił najlepszy na boisku, Jeremiasz Morawiecki (cztery gole i asysta). W ostatniej minucie gości stać było jeszcze na gola numer dwa autorstwa Daniela Korzenieckiego. Ostatecznie Kindybały FC całkowicie zasłużenie pokonali Chaos Ochota 7:2 i przedłużyli swoje szanse na medal.