( 1 : 6 )
Jesień 2020 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 22 listopad 2020
  • 15:00

150' Filip Błoński Fast Trans
148' Kamil Łukasik Fast Trans
144' Karol Mroczkowski Fast Trans
138' Kamil Łukasik Fast Trans
133' Kamil Łukasik Fast Trans
131' Filip Błoński Fast Trans
129' Kamil Łukasik Fast Trans
122' Maciej Błoński Fast Trans
120' Filip Błoński Fast Trans
118' Filip Błoński Fast Trans
108' Karol Mroczkowski Fast Trans
107' Filip Błoński Fast Trans
106' Kamil Łukasik Fast Trans
1Karol Mroczkowski Fast Trans

W niedzielne popołudnie na murawie zameldowały się drużyny Anteniarzy oraz Fast Transu, czyli ostatnia ekipa w tabeli podejmowała wicelidera. Faworyt mógł być tylko jeden i szczerze powiedziawszy mimo, że to gospodarze w czwartej minucie otworzyli wynik spotkania, to nie zawiódł. Goście bowiem momentalnie wyrównali, a następnie w ciągu dwóch kolejnych minut wbili dwa gole, odskakując na taką właśnie przewagę. Z minuty na minutę przewaga FT rosła, a ten udokumentował to kolejnymi golami. Od 18 do 22 minuty goście wbili jeszcze trzy gole i na przerwę schodzili przy prowadzeniu 6:1. Po zmianie stron praktycznie nic nie zmieniło się w obrazie gry, a i skuteczność gości pozostała na podobnym poziomie, co skończyło się pewnym zwycięstwem Fast Transu 13:4. Kapitalne zawody rozegrało trio Filip Błoński – Karol Mroczkowski – Kamil Łukasik, które całkowicie zdominowało statystyki. Pierwszy i trzeci z graczy wzięli się za strzelanie, drugi zaś wziął na siebie ciężar dogrywania. Summa summarum wynik ten zapewnił Fast Transowi wicemistrzostwo Drugiej Ligi Szóstek, natomiast Karolowi Mroczkowskiemu tytuł króla asyst. Co ciekawe po tym meczu tytuł króla strzelców miał niemal w kieszeni Filip Błoński, który miał wielką przewagę nad resztą stawki, ale Jeremiasz Morawiecki z Kindybałów w ostatnich dwóch meczach dokonał niemożliwego i wyszarpał Filipowi tytuł z ręki.